Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

MUSTAMÄE HUVIKOOLI TÖÖTAJATE KONTAKTID

Mustamäe Huvikooli töötajate kontaktid

Erna Podanjova

direktor

erna.podanjova@mllm.edu.ee

6526112, 56158094

Dmitri Petrjakov

direktori asetäitja õppe-ja kasvatustöö alal

dmitri.petrjakov@mllm.edu.ee

5524959

Larissa Ida

infotehnoloogia juht

infojuht@mllm.tln.edu.ee

Vladimir Bourakov

haldusspetsialist

arbu1964@mail.ru

Natalja Sokolova

majandusjuhataja

natalja.sokolova@mllm.edu.ee

Marina Antonova

õppeadministraator

marina.antonova@mllm.edu.ee

sekretär

mllm@mllm.tln.edu.ee

Õpetajad

TEHNIKAVALDKOND

Larissa Ida

Arvutiring

infojuht@mllm.tln.edu.ee

Julia Rusakova

Graafilise disainiring,
Maal ja skulptuur,
Lego konstrueerimise ring,
Käsitööring

julia.rusakova@gmail.com

Jüri Jestin

Tehnikaring,

Programmeerimise, arvuti ja elektroonika alused

jestin@hot.ee

MUUSIKA-JA KUNSTIVALDKOND

Eneli Rüütli

SHOWtantsuring „Jete”

eneliryytli@mail.ee

6522536

Diana Senkel

SHOWtantsuring „Jete”

senkel.diana@gmail.com

5222685

Scarlett Ilves-Ernesaks

Koreograafiaring „Pääsuke”, Sportlikud tantsud "Tornado"

scarlett.ilves@mail.ee

55986150

Olga Juškova

Estraaditantsukool
  „Peppy-Dance”

olgajuskova@mail.ru

Inna Järve

Estraaditantsukool 
„Peppy-Dance”- kl.saatja;

Ring TRIPS-TRAPS-TRULL

jarveinna@gmail.com

Nadežda Tšalaja

Tantsuring „Filigraan”

chnadja@mail.ru

 Aleksandr Tšetšet

Tantsuring "Street Dance"

enclawe@mail.ru

Aleksander Kaidja

Laste- ja noortekoor „Hellas”

peadirigent@gmail.com

Maie Lõõnik

Muusikaring „Terake”

maie.loonik@gmail.com

Mihkel Kuusler

Kitarriõpetuse ring

kadri.mansur@gmail.com

53428097

Jelena Tartõnskihh

ART-floristika,
Disainistuudio "Kreatiff",
Klaverimänguring

lenmark2004@gmail.com

Tiiu Tamm

Klaveriõpe (koolis)

tiiu.tamm@hotmail.com

Liina Luht

Kunsti- ja tekstiiliring

liina_luht@hot.ee

Marju Jõgis

Kunst ja kunstiteraapia

marju.jogis@mail.ee

Anne Tamm

Kunsti- ja disainiring,
Kunstiring

annetammeke@hot.ee

Larissa Budnitskaja

Kunstiring

budnitskaja@mreal.tln.edu.ee

Marina Rõmar

Kunstiring

mrymar@mail.ru

Tatjana Kravtšenko

Kodukultuuriring

tatjana2407@yandex.ru

ÜLDKULTUURIVALDKOND

Kersti Sihver

ABC kool

oe.kr@mail.ee

Ingrid Reiman

Loovusring "Naksitrallid",
Loodusring,
Loovusring "Erudiit"

ingrid.reiman@mail.ru

Jelena Sergejeva

Loovusring "Erudiit"

jelenase8@gmail.com

Olga Sidorenko

Loovusring "Naksitrallid", Kokanduse ring

olja.sidorenko@gmail.com

Erna Podanjova

Giidindus

erna.podanjova@mllm.edu.ee

6526112, 56158094

Jelena Garnis

Käsitööring

lena.garnis@mail.ru

Endla Reinkort

Eesti keele ring "Mina ja maailm",
Loovusring "Sipsik",
Loovusring "Mõttemosaiik"

endla.reinkort@gmail.com

5208540

Tatjana Tomilova

Teatriring "Naeratus", Loovusring "Nublu",
Loovusring "Harry Potter"

tatjanatomilova@gmail.com

58255884

Svetlana Danileiko

Loovusring "Nublu"

svetlanadan@list.ru

Tatjana Fomina

Malering

fomina@hot.ee

Tamara Pekarskaja

Lauluring "Vokaal",
Muusikaline teater,
Teatriring;
ring "Filigraan" -kl.saatja

aramat7@list.ru

Dmitri Petrjakov

 Liikumisrühm, Jungakool  

dmitri.petrjakov@mllm.edu.ee

 

 

Viimati muudetud 08.04.2022