Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

MUSTAMÄE HUVIKOOLI TÖÖTAJATE KONTAKTID

Erna Podanjova direktor

erna.podanjova@mllm.edu.ee

6526112, 56158094

Dmitri Petrjakov direktori asetäitja õppe-ja kasvatustöö alal

dmitri.petrjakov@mllm.edu.ee

5524959

Marina Antonova õppeadministraator marina.antonova@mllm.edu.ee
Natalja Sokolova majandusjuhataja natalja.sokolova@mllm.edu.ee
Vladimir Bourakov haldusspetsialist burita1964@gmail.com
Õpetajad    
TEHNIKAVALDKOND    
Sergei Lutškin Noor teadur remluc69@gmail.com
Julia Rusakova Graafilise disainiring,
Maal ja skulptuur,
Lego konstrueerimise ring,
Käsitööring
julia.rusakova@gmail.com
Jüri Jestin

Tehnikaring,

Programmeerimise, arvuti ja elektroonika alused

jestin@hot.ee
MUUSIKA-JA KUNSTIVALDKOND    
Eneli Rüütli SHOWtantsuring „Jete”

eneliryytli@mail.ee

6522536

Diana Senkel SHOWtantsuring „Jete”

senkel.diana@gmail.com

5222685

Scarlett Ilves-Ernesaks Koreograafiaring „Pääsuke”, Sportlikud tantsud "Tornado", Tantsuline võimlemine

scarlett.ilves@mail.ee

55986150

Olga Juškova Estraaditantsukool
  „Peppy-Dance”
olgajuskova@gmail.com
Inna Järve Estraaditantsukool 
„Peppy-Dance”- kl.saatja
jarveinna@gmail.com
Nadežda Tšalaja Tantsuring „Filigraan” chnadja@mail.ru
 Aleksandr Tšetšet Tantsuring "Street Dance" enclawe@mail.ru
Aleksander Kaidja Laste- ja noortekoor „Hellas” peadirigent@gmail.com
Maie Lõõnik Muusikaring „Terake” maie.loonik@gmail.com
Mihkel Kuusler Kitarriõpetuse ring

kadri.mansur@gmail.com

53428097

Jelena Tartõnskihh ART-floristika,
Klaverimänguring
lenmark2004@gmail.com
Tiiu Tamm Klaveriõpe (koolis) tiiu.tamm@hotmail.com
Liina Luht Kunsti- ja tekstiiliring, Kunst ja meisterdamine liina_luht@hot.ee
Marju Jõgis Kunst ja kunstiteraapia marju.jogis@mail.ee
Anne Tamm Kunsti- ja disainiring,
Kunstiring
annetammeke@hot.ee
Larissa Budnitskaja Kunstiring budnitskaja@mreal.tln.edu.ee
Marina Rõmar Kunstiring mrymar@mail.ru
Tatjana Kravtšenko Kodukultuuriring tatjana2407@yandex.ru
ÜLDKULTUURIVALDKOND    
Jelizaveta Kuzmina Logorütmika jelizavetakuzmina112@gmail.com
Jekaterina Gavrilova Trips-Traps-Trull smartkidskatja@gmail.com
Kersti Sihver ABC kool oe.kr@mail.ee
Ingrid Reiman Loovusring "Naksitrallid",
Loodusring,
Loovusring "Erudiit"
ingrid.reiman@mail.ru
Jelena Sergejeva Loovusring "Erudiit" jelenase8@gmail.com
Olga Sidorenko  Kokanduse ring olja.sidorenko@gmail.com
Erna Podanjova Giidindus

erna.podanjova@mllm.edu.ee

6526112, 56158094

Jelena Garnis Käsitööring lena.garnis@mail.ru
Endla Reinkort Eesti kultuuri alused,
Loovusring "Sipsik"

endla.reinkort@gmail.com

5208540

Tatjana Tomilova Trips-Traps-Trull, Teatriring "Naeratus", Lingvistika,
Loovusring "Harry Potter"

tatjanatomilova@gmail.com

58255884

Svetlana Danileiko Loovusring "Harry Potter" svetlanadan@list.ru
Tatjana Fomina Malering fomina@hot.ee
Tamara Pekarskaja Lauluring "Vokaal",
Muusikaline teater "Intrada",

ring "Filigraan" kl.saatja
aramat7@list.ru
Dmitri Petrjakov  Liikumisrühm, Jungakool   dmitri.petrjakov@mllm.edu.ee
     
     

Viimati muudetud 06.01.2023