Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Toimus VIII Mustamäe Lasteaedade laulupeoke „Kullimäng“

Toimus VIII Mustamäe Lasteaedade laulupeoke „Kullimäng“

31.05.2023 kell 11.00 toimus Tallinna Liivaku Lasteaia õuealal VIII Mustamäe Lasteaedade laulupeoke „Kullimäng“. Traditsiooniliselt algas pidu vahva rongkäiguga Tallinna Saksa Gümnaasiumi staadioni kõrvalt ning marsirütmi andis kätte Nõmme Brass „Tärkamine“.

Rongkäigus lehvisid kõikide lasteaedade lipud ja kaasas olid enda valmistatud maskotid. Peost võttis osa 16 Mustamäe lasteaeda, kokku umbes 400 laululapsega, kes on juba sügisest alustasid 10 lõbusa laulu harjutamist. Laste laule saatis Mustamäe lasteaedade muusikaõpetajatest koosnev rahvapilliansambel muusikaõpetaja Merike Müürsepa (Kikase lasteaed) juhendamisel. Ühislaulmine toimus  dirigent Raul Talmari taktikepi all.
Pidu ilmestasid tantsu ja lauluga RKS Leigarid noorem koolirühm Mall Pauluse ja Sirje Jõelehe juhendamisel. Peo juhtideks olid Liivaku lasteaia muusikaõpetaja Sirje Jõeleht ning endised kasvandikud Hele Paulus ja Rasmus Hugo Heinla.
Peale laulmist toimus osalejatele piknik oma kaasavõetud moonakotiga.

Suur tänu toetajatele: Tallinna Haridusamet, Mustamäe Linnaosavalitsus, UCRent (lava ja pingid), Event Center (helitehnika), Pagaripoisid, Kirjastus Koolibri, kõikide lasteaedade muusika- ja rühmaõpetajad ning Liivaku lasteaia personal.

Sarnased uudised