Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kontaktid

Kontaktid

Juhtkond 

Direktor: Svetlana Hruštšova

tel. 634 5892

Vastuvõtuajad: esmaspäev  16.00-18.00

                             neljapäev     9.00-11.00

e-post: [email protected]

Majandusjuhataja: Niina Rõõm

tel. 6340063, 53006461
e-post: [email protected]

Õppealajuhataja: Viktoria Suits

tel. 634 5836

e-post: [email protected]

Arendusjuht-juhiabi: Natalja Seleznjova

e-post: [email protected]


Pedagoogid ja muu personal
 

Rühm

Õpetajad

Õpetaja abid

       Telefon    

 "Võilill" (1A)

(tasandusrühm)

Natalja Antipenko N[email protected]

Tatjana Soboleva [email protected]

Maria Hasardži (logopeed) [email protected]

 Liilia Dren
[email protected]

55543806

"Vikerkaar" (1B)

(arendusrühm)

Ljudmilla Zafatajeva L[email protected]

 Irina Dobryakova (assistent) I[email protected]

Jekaterina Tšukardina (eripedagoog-logopeed) [email protected]

Nadezda Sorokina [email protected]

53931891

"Jänkuke" (1С)

(pervasiivse arenguhäirega laste rühm)

Tatiana Denisovets T[email protected]

Niina Zorina (assistent) N[email protected]

Ija Mahonina [email protected]

53753741

"Kellukesed" (2A)

(sõimerühm)

Alla Neprokina A[email protected]

Liudmila Glotova L[email protected]
 

Ljudmila Petrovskaja L[email protected]

51979490

 

"Põngerjad" (2B)

(sõimerühm)

Ludmilla Semjonova L[email protected]

Jekaterina Saprõkina J[email protected]

Galyna Vakulich [email protected]

53235831

"Päikene" (3A)

(aiarühm)

Maria Laig  [email protected]

Marina Sudarikova [email protected]

Olena Kaminets [email protected]

 51960433

"Lepatriinu" (3B)

(aiarühm)

Olesja Panasjuk [email protected]

Tamara Matvejeva [email protected]

Veronika Thapa [email protected]

51923544

"Lõbusad lapsed" (4A)

(aiarühm)

Oksana Nikolajeva [email protected]

Jekaterina Prokofjeva [email protected]

Olga Dryagina [email protected]

57703812

"Mesilased" (4B)

(aiarühm )

Olga Vargo [email protected]

Julia Lehter [email protected]

Margarita Vaesova [email protected]

58860270

"Tareke" (5A)

(aiarühm)

Jelena Grigorjeva J[email protected]

Olga Zukova Olga.Zukova@mustakivila.edu.ee

Inna Lapitskaja [email protected]

56940582

"Naeratus" (5B)

(aiarühm)

Rimma Borissova [email protected]

Tatiana Shitova [email protected]

Lissy Shabarova (eesti keele õpetaja) [email protected]

Niina Nikitina N[email protected]

51967803

"Kiisupere" (6A)

(sõimerühm)

Valentina Jatsenko [email protected]

Irina Zahharova [email protected]

Olesja Skatškova [email protected]

59125193

"Tähekesed" (6B)

(aiarühm )

Irina Kukuškina [email protected]

Jelena Ponomarenko [email protected]

Svetlana Alekseeva [email protected]

58848914

"Naerupallid" (7B)

(arendusrühm)

Irina Oeselg [email protected]

Nellia Minaieva (assistent) [email protected]

Irina Dobryakova (eripedagoog-logopeed) [email protected]

Nadežda Skatškova [email protected]

 

53442639

Muusikaõpetaja: Natalja Sakova, [email protected]

Eesti keele õpetaja: Jelena Suits, [email protected]

Logopeed: Jekaterina Tšukardina ([email protected]), Irina Dobryakova (Ir[email protected]), Maria Hasardži (M[email protected])

Liikumisõpetaja: Aleksander Ševtsov, A[email protected] 

Koristaja: Jelena Kravtšenko, [email protected]

 

 

Viimati muudetud 21.02.2024