Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Mustakivi Lasteaia pere heateod

#minaaitaneestit #märkajaaita Detsembris toimus Tallinna Mustakivi Lasteaias heategevus „Kingi eakatele soojus!“, „Toeta loomi“ ja jõululaat heategevusprogrammi "Märka ja aita!" toetuseks.
Heategevusest võtsid osa nii lasteaia töötajad kui ka lastevanemad koos lastega, kes tõid lasteaeda eakate jaoks sokke ja maiustusi. Kogutud asjad, mis hoiavad eakaid inimesi soojas eriti lähenevate külmade eest ja toovad rõõmu, viisid õpetajad Iru ja Keila Hooldekodusse. Eakad inimesed vajavad meie tähelepanu ja eriti pühade perioodil. Lasteaia personal ja lastevanemad lastega toetasid ka loomi, annetades varjupaika MTÜ Neli käppa ja Hundi (Ardu)  hoiukodusse vajalikke asju nagu kassi- ja koerakonservid, kuivtoit, käterätikud, kasutamata kassi- ja koerapesad, transpordipuurid nii koertele kui kassidele. Jõululaadal müüdi igasuguseid maiustusi, piparkooke ja jõuluehteid. "Märka ja aita!" fondi abivajavate laste toetuseks kogusime 308 eurot.
Detsembris panime lastevanemad, lapsed ja lasteaia töötajad mõtlema mitte ainult saamisele, kui ka andmisele ning suurimaks tänuks oli andmisrõõm ja südamesse väga hea tunne! Täname kõiki, kes osalesid lasteaia heategevuses!