Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Asustamata sotsiaaleluruumid

Asustamata sotsiaaleluruumid

Mustamäe linnaosa eluasemekomisjonile majutamiseks eraldatud asustamata sotsiaaleluruumid. Asustamata eluruumid seisuga 31.07.2023

Jrk.nr Aadress Tubade   arv Korrus Üldpind   m² Märkused
1          
2          

Avaldusi saab esitada kuni 

Avaldusi asustamata sotsiaaleluruumide üürimiseks saavad esitada vaid isikud, kes on sotsiaaleluruumi üürimist taotleva isikuna Mustamäe Linnaosa Valitsuses arvele võetud.

Kuivõrd eluruumi üürile andmine on kaalutlusotsus ja eluruumi üürile taotleja on konkreetses haldusmenetluses menetlusosaline, palume koos taotluse esitamisega soovitavale korterile, esitada kirjalikult ka oma arvamus ja põhjendused, milliseid peate oluliseks asja lahendamisel ning mida ei ole esitatud kirjalikult või suulises vormis kuni käesoleva ajani  Mustamäe Linnaosa Valitsusele (Haldusmenetluse seaduse § 5 lg 1 ja § 40 lg 1 kohaselt on haldusorganil õigus kaalutlusõiguse korras määrata, kuidas võimaldada menetlusosalisele arvamuse ja vastuväidete esitamist kavandatava otsuse suhtes). Eluruumi üürimist taotleval isikul on õigus anda täiendavaid selgitusi ka taotluse menetlemise käigus.
 

Kristiina Karp, Tel: 6455075
[email protected]

 

Viimati muudetud 19.02.2024