Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Mustamäe Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakond

Aadress: E. Vilde tee 118, 
12614 Tallinn
Üldtelefon: 645 7500; 645 7511
E-post: mustamae@tallinnlv.ee


Mustamäe Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakonna teenused


Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja - Ly Rüüs
Telefon: 645 7595
E-post: ly.ryys@tallinnlv.ee 


Sotsiaaltöö talitus

Vastuvõtt
E 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.30
T 9.00 - 12.00
N 9.00 - 12.00, 13.00 - 16.30

Sotsiaaltöö talituse juhataja  - Maria Krastõljova
Telefon: 645 7569
E-post: maria.krastoljova@tallinnlv.ee 

Peaspetsialist - Aivi Kokk
Telefon: 645 7561
E-post: aivi.kokk@tallinnlv.ee 

Peaspetsialist (eestkoste) - Reve Rohtmaa
Telefon: 645 7583
E-post: reve.rohtmaa@tallinnlv.ee   

Peaspetsialist - Agnes Berger
Telefon: 645 7565
E-post: agnes.berger@tallinnlv.ee  

Vanemspetsialist - Helina Pärn
Telefon: 645 7573
E-post: helina.parn@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Kristiine Kägu
Telefon: 645 7584
E-post: kristiine.kagu@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Kaie Kullamaa
Telefon: 645 7501
E-post: kaie.kullamaa@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Gaida Pošlin
Telefon: 645 7534
E-post: gaida.poslin@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Anne Vainu
Telefon: 645 7568
E-post: anne.vainu@tallinnlv.ee  

Vanemspetsialist - Kadi Saarso
Telefon: 645 7590
E-post: kadi.saarso@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Annely Eindok
Telefon: 645 7566
E-post: annely.eindok@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist - Marge Eelmaa
Telefon: 645 7574
E-post: marge.eelmaa@tallinnlv.ee 

Vanemspetsialist – Heidy Heinla
Telefon: 645 7582
E-post: heidy.heinla@tallinnlv.ee 
 

Lastekaitse talitus

Vastuvõtt
E 10.00 - 12.00, 13.00 - 18.00
N 10.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

Lastekaitse talituse juhataja - Grete Bobkin
Telefon: 645 7591
E-post: grete.bobkin@tallinnlv.ee

Lastekaitse peaspetsialist - Elen Kaljuveer
Telefon: 645 7575
E-post: elen.kaljuveer@tallinnlv.ee 

Lastekaitse peaspetsialist - Gerda Eerma
Telefon: 645 7557
E-post: gerda.eerma@tallinnlv.ee 

Lastekaitse peaspetsialist - Jekaterina Platonova
Telefon: 645 7558
E-post: jekaterina.platonova@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Birgit Sadam
Telefon: 645 7563
E-post: birgit.sadam@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Urmas Nurk
Telefon: 645 7564
E-post: urmas.nurk@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist - Helja Eomois
Telefon: 645 7556
E-post: helja.eomois@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Marita Pähk
Telefon: 645 7570
E-post: marita.pahk@tallinnlv.ee  

Lastekaitse vanemspetsialist - Grete Maria Neppo
Telefon: 645 7559
E-post: gretemaria.neppo@tallinnlv.ee 

Lastekaitse vanemspetsialist - Marina Kurilenko
Telefon: 645 7580
E-post: marina.kurilenko@tallinnlv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist - Kristina Teppanainen
Telefon: 645 7571
E-post: kristina.teppanainen@tallinnlv.ee

 

Viimati muudetud 12.01.2023