Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Joonistusvõistlus "Minu parim sõber"

Palun vaadake Mustamäe algkoolilaste joonistusvõistluse „Minu parim sõber“ galeriid ja hääletage meie linnaosa andekad noored kunstnikud võidule!

Mustamäe Linnaosa Valitsus korraldab juba neljandat aastat järjest linnaosa üldhariduskoolide algklasside (1.–4. klass) õpilastele sõbrapäevale pühendatud joonistusvõistluse „Minu parim sõber“.

Rõõm on tõdeda, et sel aastal võtavad võistlusest osa kõik Mustamäe koolid ning kokku saabus võistlusele uus rekord pilte – 655! – üks ilusam ja huvitavam kui teine.

Nagu Mustamäel ikka kombeks, selguvad ka selle konkursi rahvalemmikud avaliku hääletuse teel ning 27st enim hääli saanud töödest pannakse kokku kunstinäitus, mille avame pidulikult sõbrapäeval, 14. veebruaril Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseakendel.

Eranditult kõik oma joonistusi konkursile saanud 655 Mustamäe last saavad linnaosavalitsuselt tänutäheks väikese kingituse ning 27 võitjat ja nende tublid õpetajad saavad autasustamistseremoonial auhindu ja tänukirju.

Head sõbrad! Enim meeldinud joonistuste eest saate hääletada 30. jaanuarist kuni 6. veebruari kelle 12.00ni.

Tähelepanu, hääletus algas NÜÜD!

Esimene osa (324 joonistust)!

Teine osa (331 joonistus)!

Palun pange tähele, et konkursi pildid paiknevad kahes eraldi albumis (lingid üleval). Hääletus lõpeb ning skoor pannakse lukku esmaspäeval, 6. veebruaril kell 12.

Soovime teravat silma hindajatele ja palju edu kõikidele tublidele noortele kunstnikele!

Mustamäe Linnaosa Valitsus

Tallinna Saksa Gümnaasium
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Tallinna Tehnikagümnaasium
Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
Tallinna 32. Keskkool
Tallinna 53. Keskkool
Arte Gümnaasium
Tallinna Kadaka Põhikool
Mustamäe Huvikool