Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Mustamäe linnaosa valitsus kutsub tasuta ekskursioonidele näitusel „Mustamäe. Kas unistuste linn?“

Mustamäe linnaosa valitsus kutsub tasuta ekskursioonidele näitusel „Mustamäe. Kas unistuste linn?“

Novembrikuus toimuvad Tallinna vene muuseumis (Pikk 29a) näituse „Mustamäe. Kas unistuste linn?“ tasuta ekskursioonid nii eesti kui vene keeles.

Näitus Mustamäe ajaloost  jutustab linnaosa sünni ja kujunemise lugu ning heidab pilgu ka tulevikku.  Väljapanek avab linnaosa ajalugu, inimesi, maamärke kunagistest menulokaalidest Tehnikaülikooli linnakuni, vastuolusid ning ka nende võimalikke lahendusi.  Tähelepanuta ei jää ka linnaosa looduskeskkond, millest saab põneva ülevaate muuseumi siseõues.  Seal saab taimede kaudu jälgida Mustamäe muutumist ajas, näiteks liiviku loodust, tänaseid kogukonnaaiakesi ja veel palju muud huvitavat. Näituse giidituuri ringkäiku täiendavad ka puhkehetked teetassi taga, et jagada nii näitusemuljeid kui isiklikke meenutusi Mustamäest.  Kui ka teie soovite külastada näitust  „Mustamäe. Kas unistuste linn?” koos, siis registreeruge meie tasuta ekskursioonidele!

Näituse „Mustamäe. Kas unistuste linn?” tasuta ekskursioonid toimuvad:
 Laupäev 18.11 kell 12 eesti keelesEkskursioon kestab 1 tund ja on kõigile tasuta. Tulenevalt ajaloolise Mustamäe näidiskorteri suurusest on ühe ekskursioonirühma liikmete arv piiratud 20 inimesega. Ekskursiooniga liitumiseks on vajalik eelregistreerimine.
Tasuta ekskursioonile saab registreeruda alates 1. novembrist telefonil 645 7555 ning  www.tallinn.ee/mustamae.
Registreerimine suletakse kohtade täitumisel. Huvi olemasolul jätkame ekskursioonide korraldamist ka edaspidi. Tere tulemast näitusele „Mustamäe. Kas unistuste linn?”.