Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

TASUTA EKSKURSIOONID NÄITUSEL „MINU ESIMENE KORTER MUSTAMÄEL“

Sel sügisel toimuvad Kaja Kultuurikeskuses (E. Vilde tee 118) Mustamäe juubeliaasta näituse „Minu esimene korter Mustamäel“ tasuta ekskursioonid eesti, inglise ja vene keeles.

Juubeliaasta näituse kokkupanemisse on panustanud kümned mustamäelased, kes tõid linnaosavalitsusse näituse korraldamiseks vanaaegset mööblit, kodutehnikat, raamatuid ja riideid. Tulemuseks – tõetruu Mustamäe 2-toaline korter 1960ndate lõpust-1970ndate algusest, mida kõik huvilised saavad külastada täiesti tasuta – ka ilma ekskursioonita - kuni 30. novembrini. Näitus on avatud E-R 10-18 ja L 10-15 Kaja Kultuurikeskuse I korrusel (E. Vilde tee 118) ning on kõigile tasuta.

Kui soovite külastada näitust “Minu esimene korter Mustamäel” koos giidiga, siis registreeruge meie tasuta ekskursioonidele (need toimuvad eesti, inglise ja vene keeles)!

NÄITUSE "MINU ESIMENE KORTER MUSTAMÄEL" TASUTA EKSKURSIOONID toimuvad:

E 14.11 kell 14 eesti keeles

E 14.11 kell 16 inglise keeles
E 21.11 kell 14 eesti keeles
E 21.11 kell 16 vene keeles

Ekskursioon kestab 1 tund ja on kõigile tasuta.

Tulenevalt näidiskorteri suurusest on ühe ekskursioonirühma liikmete arv piiratud 8 inimesega. Loodame teie mõistvale suhtumisele.

Ekskursiooniga liitumiseks on vajalik eelregistreerimine. Tasuta ekskursioonile saab registreeruda alates 9. novembrist telefonil 645 7555 ning www.tallinn.ee/mustamae Registreerimine suletakse kohtade täitumisel. Huvi olemasolul jätkame ekskursioonide korraldamist ka novembris.

Tere tulemast näitusele „Minu esimene korter Mustamäel“!


Missing veebivorm.
Missing veebivorm.
Missing veebivorm.
Missing veebivorm.