Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Varsti on käes aasta oodatuim perepüha – jõulud! Ning miski ei tekita jõulutunnet paremini, kui siirad ja helged lastejoonistused ja pühadesoovid.

Ja see tähendab, et kätte on jõudnud meie kauaoodatud Mustamäe koolide algklassiõppilaste (1.-4. klass) talvejoonistuste konkursi aeg.

Selle aasta konkurss püstitab osavõtjate arvuga uue rekordi – oleme saanud kokku 537 joonistust! Võrdluseks: eelmisel aastal laekus 434 ning üle-eelmisel ca. 260 tööd.

Mis te arvate, miks on meie jõulujoonistuste konkurss nii populaarne? Meil kaks vastuse varianti ning mõlemad on õiged!

1. Mustamäel elab väga palju andekaid noori kunstnikke.

2. Meie konkurss on suurepärane võimalus eksponeerida oma tööd, sest 27-st konkursi parimast tööst pannakse kokku kunstinäitus, mis kaunistab – noorte kunstnike, nende perede, õpetajate ning kõikide tallinlaste ja pealinna külaliste rõõmuks – Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) 1. korruse näituseaknaid 9. jaanuarist kuni 13. veebruarini 2023.

Nagu meie konkurssidel tavaks, selgub ka selle talvejoonistuste konkursi rahvalemmik avaliku rahvahääletuse tulemusena siinsamas Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel! Eranditult kõik oma joonistusi konkursile saatnud noored kunstnikud saavad Mustamäe Linnaosa Valitsuselt tänutäheks väikese kingituse ning 27 võidutöö autorit ja nende õpetajaid ootavad auhinnad.

Head mustamäelased, toetage meie andekaid noori kunstnikke! Vaadake meie Mustamäe koolide algklassiõpilatse joonistuste galeriid, hääletage oma lemmikute poolt (hääletada saab nii mitme töö poolt, kui süda ihkab!) ning aidake meie linnaosa tublid lapsed võidule!

Hääleta meeldinud jõulujoonistuste poolt saab kuni kella 12.00ni (keskpäevani) neljapäeval, 15. detsembril (galerii asub siin) .

Soovime edu noortele kunstnikele ja rõõmsat pühadeootust kõikidele mustamäelastele!

Mustamäe Linnaosa Valitsus

Tallinna 32. Keskkool
Tallinna 53. Keskkool
Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Tallinna Kadaka Põhikool
Tallinna Saksa Gümnaasium
Tallinna Arte Gümnaasium
Tallinna Tehnikagümnaasium
Mustamäe Huvikool