Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tänuüritus muusikaõpetaja Elvile ja õpetaja Hedile

Tänuüritus muusikaõpetaja Elvile ja õpetaja Hedile

15.06.2023 toimus muusikaõpetaja Elvile ja rühmaõpetaja Hedile kollektiivne tänuüritus, kuna mõlemad õpetajad on alustamas oma elus täiesti uut lehekülge. Muusikaõpetaja Elvi on otsustanud jääda pensionile, õpetaja Hedi on elluviimas oma pikaajalist unistust.
Elvi on töötanud Mutionu lasteaias 10 aastat, ta olnud suure südamega, avatud ja loov muusikaõpetaja, kes on inntustanud lapsi esinema laulude, tantsude ja pillimänguga. Tal on olnud ka hindamatu panus rahvatraditsioonide ja väärtuste kandjana, olles Kristiine linnaosa koolieelsete lasteasutuste maisimmani üks eestvedajatest 25.korral.
Hedi on Mutionu lasteaias töötanud kokku 7 aastat, olnud õpetajana eeskujuks oma positiivse suhtumise, empaatilisuse ja sihikindlusega. Ta on mitmeid aastaid väga pühendunult täiendanud ennast Montessori pedagoogika valdkonnas ning jaganud aktiivselt oma teadmisi ja kogemusi ka kolleegidega. Hedile oleme väga tänulikud, kuna vaatamata õpingutele ja uutele väljakutsele, leidis ta võimaluse kooli saata meie Rõõmurullide rühma lapsed. 

Suured tänud teile, Elvi ja Hedi, südamega tehtud töö eest! Ootame Teid alati külla!