Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Naksitrallide maja.jpeg

Suveperiood

Head lapsevanemad! Teavitame teid, et Tallinna Lasteaed Naksitrallid on avatud 2024 aastal terve suve ehk kollektiivpuhkust ei ole.
460c86b1-744f-45be-9a24-b70764cb9b92.jfif_.jpg

Kingpoolid õpivad õues

Märtsi lõpus liitus Kingpooli rühm eTwinningu projektiga „We are together with gardening“. Osalejad on erinevatest Euroopa riikidest, näiteks Türgi, Läti, Leedu, Eesti, Rumeenia, Põhja-Makedoonia, Bulgaaria, Kreeka jt.
IMG-20221020-WA0010[3828].jpg

Väliskülalised Naksitrallide ja Sinilille lasteaias

Koostöös Tallinna Ülikooli ja Erasmus+ programmiga on Naksitrallide ning Sinilille lasteaias viimastel nädalatel käinud külalised nii Hollandist kui ka Türgist. Mõlemad lasteaiad võtsid oma töövarjutajad vastu külalislahkuse ja sooja südamega. Rääkisime Eesti haridussüsteemist, näitasime oma ilusaid ruume ning mängulisi õppetegevusi. Külalised olid vaimustuses Sinilille lasteaia soolakambrist ning Smart-tahvlite kasutamisest osana õppetegevusest. Mõlemas lasteaias on lai valik digi-vahendeid, sensoorika- ja tunnetustuba ning avarad ujulad, mis samuti muljet avaldasid. Peamine, mis aga Türgi külalisi jahmatas, oli see, et Eesti lasteaiad on nii vaiksed ja lapsed väga rahulikud.
IMG-73319650838fac713145fe51f091928a-V.jpg

Mõmmikute rühm liitus keelekümblus programmiga

"Keelekümbluslik lähenemine annab muu kodukeelega lastele võimaluse õppida teist keelt läbi tegevuse, viibides võõrkeelses keelekeskkonnas. Keelekümblus ei kahjusta lapse emakeelt. Programmis võetakse arvesse rahvusvahelisi kogemusi, parimaid pedagoogilisi tavasid ja õppijate erinevat kultuuritausta. Keelekümbluse eesmärgiks on seatud head oskused nii sihtkeeles kui ka emakeeles ja võõrkeeltes." (www.harno.ee)