Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Hiiu staadioni projekteerimistingimuste eelnõu ja lisamaterjalid

Hiiu staadioni projekteerimistingimuste eelnõu ja lisamaterjalid

Nõmme Linnaosa Valitsus avalikustab Harku tn 62 jalgpalliväljakute (Hiiu staadion) projekteerimistingimuste eelnõu ja selle lisamaterjalid. Hiiu staadioni projekteerimistingimuste eelnõule arvamuse esitamise tähtaega kuni 13.06!

Käesolevaga informeerime Teid, et Harku tn 62 jalgpalliväljakute (Hiiu staadion) projekteerimistingimuste eelnõud tutvustatakse avalikult. Eelnõuga saab tutvuda ning selle kohta arvamust avaldada Nõmme Linnaosa Valitsuse infosaalis aadressil Valdeku 13. Materjalid ning info on kättesaadav ka Nõmme Linnaosa Valitsuse kodulehel.

Projekteerimistingimusi pole veel väljastatud ning tutvustamisele tuleb ettevalmistatud eelnõu. Soovitud planeeringu eesmärgiks on olemasoleva staadioni rekonstrueerimine kaheks kunstmurukattega jalgpalli väljakuks. Valgustuse ja uute piirete rajamine, sissesõidutee, parklate ja kõnniteede rekonstrueerimine. Kõiki esitatud eskiisis soovitud lahendusi realiseerida ei saa. Seega tegemist on esialgse visiooniga.

Keskkonnaregistri andmetel ei ole staadioni lähiümbruses registreeritud kaitsealuseid liike ja tegemist on pikalt sama koha peal asunud olemasoleva staadioniga. Kaitse-eeskirja kohaselt asub Harku tn 62 kinnistu väljaspool maastikukaitseala. Riiklik Keskkonnaamet on esitanud eelnõule enda seisukoha. Sellega saab tutvuda eelnõu väljapaneku käigus.

Eelnõud tutvustav avalik arutelu toimub 25. mail kell 17.30 algusega Valdeku 13 II-korruse aulas. Hiiu staadioni projekteerimistingimuste eelnõule arvamuse esitamise tähtaega kuni 13.06! Vastava perioodi jooksul on võimalik eelnõu kohta esitada arvamusi ning ettepanekuid. Palume esitada aadressil [email protected]  või kirjalikult Nõmme Linnaosa Valitsuse infosaali aadressil Valdeku 13. Vajadusel saab küsida arvamuste ning ettepanekute tegemiseks ajapikendust.
Küsimuste tekkimisel palume võtta ühendust Nõmme linnaosa arhitekti Kristel Ausinguga aadressil [email protected] või numbril 645 7300. Ettepanekud linnaosa valitsusele saab edastada ka aadressil [email protected] või numbril 645 7333.

Hiiu staadioni täiendatud eskiis
Hiiu staadion eskiis2
projekteerimistingimuste taotlus
projekteerimistingimused
Keskkonnaameti tingimused

Viimati muudetud 03.06.2022