Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Muudatused rahvastikuregistrist väljavõtete tegemisel

Muudatused rahvastikuregistrist väljavõtete tegemisel

1. jaanuarist 2023 muutus rahvastikuregistrist andmete väljastamise kord ning osadele väljavõtetele kehtestati riigilõiv.
  • Nõmme linnaosa valitsus rahvastikuregistri väljavõtteid ei väljasta. Rahvastikuregistri väljavõtet väljastab ainult Tallinna Perekonnaseisuamet (Pärnu mnt 67) ja ameti teeninduspunkt Linnakantselei teenindussaalis (Vabaduse väljak 7). Selle eest tuleb tasuda riigilõiv 10 eurot. Enda, oma alaealiste laste ning eestkostetavate andmeid saab tasuta vaadata e-rahvastikuregistri portaalis - www.rahvastikuregister.ee.
  • Elukohatõendit Tallinna elukoha kohta saab endiselt tasuta linnaosavalitsustest, Tallinna Perekonnaseisuametist ja Linnakantselei teenindussaalist (Vabaduse väljak 7). Kui Teie elukoht on väljaspool Tallinna, siis saab taotleda elukohatõendit Tallinna Perekonnaseisuametist, k.a teenindussaalist (Vabaduse väljak 7) ning tasuda tuleb riigilõiv 10 eurot. 
  • Ruumi elanike nimekirja saab ruumi omanik endiselt tasuta, kui ruum on Tallinnas ning seda väljastavad linnaosavalitsused, Tallinna Perekonnaseisuamet ja teenindussaal (Vabaduse väljak 7). Kui Teile kuuluv ruum on väljaspool Tallinna, siis  saab ruumi elanike nimekirja väljastamist taotleda Tallinna Perekonnaseisuametist, k.a teenindussaalist (Vabaduse väljak 7) ning tasuda tuleb riigilõiv 10 eurot. 

Viimati muudetud 09.01.2023