Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Nõmme keskuse ristmik

Nõmme keskuse ristmik

Nõmme keskuse ristmiku rekonstrueerimiseks (projekti peatöövõtja Teedeprojekt OÜ, töö nr T02517) väljastati 25.06.2019 ehitusluba nr 1912271/16436. Antud projekt käsitles teede, sidevarustuse, veevarustuse, sademeveekanalisatsiooni ja reoveekanalisatsiooni lahendust. Projekti eesmärgiks on Nõmme keskuse tänavaruumi ümberehitamine kaasaegseks, inimkeskseks linnaruumiks, võimaldades mugava liikumise jalakäijatele, jalgratturitele ja ühistranspordile ning läbipääsu autodele. Linnaruumi, arhitektuuri ja maastikuarhitektuuri lahenduse koostasid Ökodisko OÜ ja Arhitekt Must OÜ. Projekti dokumentatsiooniga on võimalik tutvuda Ehitisregistris (ehr.ee), logides sisse ID-kaardi või mobiili-ID-ga ja sisestades dokumendiotsingusse ehitusloa numbri.
Nõmme keskuse ristmiku kavand
Ehitustööde teostamiseks on vajalik välja kuulutada vastav hange ning hanke võitja koostab ka ehituse aluseks oleva tööprojekti, milles on omakorda võimalik sisse viia ka täiendavalt laekuvad muudatusettepanekud ja korrektuurid, juhul kui need haakuvad põhilahendusega. Ehitusluba on väljastatud 5 aastaks, kuid vajadusel saab 2019. aastal väljastatud ehitusluba pikendada.

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti sõnul on projektiga alustamist vajalik lahendada sademevee eelvoolud Õie ja Valdeku tänava piirkonnas. Hetkel on need lahendused teostamisel.
Tutvu Nõmme keskuse ristmiku rekonstrueerimisprojektiga
Galerii

Viimati muudetud 25.01.2023