Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Nõmme Linnaosa Valitsuse sotsiaalhoolekande osakond

Aadress: Valdeku 13, 11621 Tallinn
Telefon: 645 7333 (klienditeenindus)
e-post: nomme@tallinnlv.ee


Nõmme Linnaosa Valitsuse Sotsiaalhoolekande osakonna teenused


Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja - Elina Hanstein
Telefon: 645 7383
E-post: elina.hanstein@tallinnlv.ee
Vastuvõtt: esmaspäeval kell 15.00 - 18.00 ja neljapäeval kell 9.00 - 12.00



Lastekaitse talitus

Vastuvõtt
Esmaspäeval kell 9.00 - 12.00 ja kell 14.00 - 18.00
Teisipäeval kell 9.00 - 12.00
Neljapäeval kell 9.00 - 12.00 ja kell 14.00 - 17.00

Lastekaitse peaspetsialist - Kati Valma
Telefon: 645 7382
E-post: kati.valma@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Kaja Suits
Telefon: 645 7395
E-post: kaja.suits@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Reelika Haan
Telefon:  645 7348
E-post: reelika.haan@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Marge Green
Telefon: 645 7387
E-post: marge.green@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialistAlesja Svetovidova
Telefon: 645 7393
E-post: alesja.svetovidova@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv, puudega laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Karolina Määr
Telefon: 645 7385
E-post: karolina.maar@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Karin Agrov
Telefon: 645 7397
E-post: karin.agrov@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lastekaitse vanemspetsialist - Liisi Pinta
Telefon: 53589819
E-post: liisi.pinta@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv


 

Sotsiaaltöö talitus

Vastuvõtt
Esmaspäeval kell 9.00 - 12.00 ja kell 14.00 - 18.00
Teisipäeval kell 9.00 - 12.00
Neljapäeval kell 9.00 - 12.00 ja kell 14.00 - 17.00

Osakonna juhataja asetäitja - talituse juhataja - Tiina Isak
Telefon: 645 7381
E-post: tiina.isak@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: täiskasvanute hoolekandega seonduv

Sotsiaalteenuste peaspetsialist - Kaja Adra
Telefon: 645 7389
E-post: kaja.adra@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: täiskasvanud isikute eeskoste

Vanemspetsialist - Kaiu Pärtel
Telefon: 645 7399
E-post: kaiu.partel@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

VanemspetsialistJelena Tarletskaja
Telefon: 645 7352
E-post: jelena.tarletskaja@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: toetuste menetlemine

VanemspetsialistJelena Lutova
Telefon: 645 7350
E-post: jelena.lutova@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: üldhooldekodusse paigutamine, eestkoste seadmine

Vanemspetsialist - Ede Mäekivi
Telefon: 645 7347
E-post: ede.maekivi@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: lapsehoiuhüvitis, koduhooldus

Vanemspetsialist - Svea Heinlaid
Telefon: 645 7391
E-post: svea.heinlaid@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: lastega perede sotsiaaltoetused

Vanemspetsialist - Larina Sein
Telefon: 645 7386
E-post: larina.sein@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Vanemspetsialist - Pille Terass
Telefon: 645 7392
E-post: pille.terass@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: hooldaja määramine, hooldajatoetuse maksmine, universaaltoetused

Vanemspetsialist - 
Telefon: 645 7398
E-post: 
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Viimati muudetud 25.08.2022