Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Sotsiaalhoolekande osakonna kontaktid

Sotsiaalhoolekande osakonna juhataja 

Elina Hanstein
Telefon: 645 7383
E-post: elina.hanstein@tallinnlv.ee

Lapse heaolu talitus

Lapse heaolu juhtivspetsialist - Kati Valma
Telefon: 645 7382
E-post: kati.valma@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lapse heaolu spetsialist - Kaja Suits
Telefon: 645 7395
E-post: kaja.suits@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lapse heaolu spetsialist - Reelika Haan
Telefon:  645 7348
E-post: reelika.haan@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lapse heaolu spetsialist - Marge Green
Telefon: 645 7387
E-post: marge.green@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lapse heaolu spetsialist - Alesja Svetovidova
Telefon: 645 7393
E-post: alesja.svetovidova@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv, puudega laste hoolekandega seonduv

Lapse heaolu spetsialist - Karolina Määr
Telefon: 645 7385
E-post: karolina.maar@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lapse heaolu spetsialist - 
Telefon: 645 7397
E-post: 
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

Lapse heaolu spetsialist - Liisi Pinta
Telefon: 53589819
E-post: liisi.pinta@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: laste hoolekandega seonduv

 

Sotsiaaltöö talitus

Vastuvõtt
Esmaspäeval kell 9.00 - 12.00 ja kell 14.00 - 18.00
Teisipäeval kell 9.00 - 12.00
Neljapäeval kell 9.00 - 12.00 ja kell 14.00 - 17.00

Osakonna juhataja asetäitja - talituse juhataja - Tiina Isak
Telefon: 645 7381
E-post: tiina.isak@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: täiskasvanute hoolekandega seonduv

Sotsiaalteenuste peaspetsialist - Kaja Adra
Telefon: 645 7389
E-post: kaja.adra@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: täiskasvanud isikute eeskoste

Vanemspetsialist - Kaiu Pärtel
Telefon: 645 7399
E-post: kaiu.partel@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Vanemspetsialist - Jelena Tarletskaja
Telefon: 645 7352
E-post: jelena.tarletskaja@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: toetuste menetlemine

Vanemspetsialist - Jelena Lutova
Telefon: 645 7398
E-post: jelena.lutova@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Vanemspetsialist - Ede Mäekivi
Telefon: 645 7347
E-post: ede.maekivi@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: lapsehoiuhüvitis, koduhooldus

Vanemspetsialist - Svea Heinlaid
Telefon: 645 7391
E-post: svea.heinlaid@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: lastega perede sotsiaaltoetused

Vanemspetsialist - Larina Sein
Telefon: 645 7386
E-post: larina.sein@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: eakate, puuetega inimeste, töötute ja kodutute hoolekandega seonduv

Vanemspetsialist - Pille Terass
Telefon: 645 7392
E-post: pille.terass@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: hooldaja määramine, hooldajatoetuse maksmine, universaaltoetused

Vanemspetsialist Anne Lilienthal
Telefon: 645 7350
E-post: anne.lilienthal@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkond: üldhooldekodusse paigutamine, eestkoste seadmine


 

Viimati muudetud 01.02.2023