Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

30.detsembril Tanel Padari kontsert Nõmmel

30.detsembril Tanel Padari kontsert Nõmmel

30. detsembril kell 18 toimub Tanel Padari kontsert Nõmme Maja õuealal.

30. 12  kell 18 toimub Nõmme Maja (Valdeku 13) õuealal Nõmme linnaosa aastalõpukontsert.  Peaesinejaks  Tanel Padar. 

Vaata üritusest pilte siit.

Tanel Padar on Eesti üks viimaste aastakümnete populaarsemaid ja nõutumaid artiste. Ilmselt pole inimest, kes Taneli loominguga kursis ei oleks. 1999. aastal võitis ta laulusaate “Kaks takti ette”, kaks aastat hiljem Eurovisiooni. 15 aastat järjest võideti Eesti rahva südameid (ja hulgaliselt muusikaauhindu) esinedes ansambliga The Sun.

Tänaseks päevaks on taas rockipillid kätte võetud ja kitarrid madalamaks häälestatud, et tuua esitusele legendaarset rockikütet. Lubage tutvustada - Tanel Padar oma tuntud headuses! Koos Taneliga astuvad Nõmme aastalõpukontserdil üles klahvpillidel Tarvi Kull, basskitarril Siim Usin, trummidel Kaspar Kalluste ja kitarril Kristjan Kaasik.

Tule kontserdile ainult tervena!

Kontsert on tasuta!

Nõmme maja asub aadressil Valdeku 13. Võimalusel tule kontserdipaika jalgsi või ühistranspordiga. Parkimisvõimalused kontserdikoha läheduses on väga piiratud. Autoga tulles pargi see Nõmme keskuse parklatesse või Raudtee tänavale. 

Palume meeles pidada, et kontserdialal kehtivad hajutamise nõuded ning keelatud on kaasa võtta pürotehnikat ja tarbida alkoholi.