Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

GALERII! Pääsküla rabatornis esineb ansambel Kõrsikud

27. mail kell 11 toimub Pääsküla rabatorni juures traditsiooniline hommikukontsert. Tänavu astub seal üles ansambel Kõrsikud.

Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri sõnul on hommikukontsert rabas haruldane kogemus ning need, kes on käinud, tulevad igal aastal ikka tagasi. „Mullu jäi kontsert kahjuks esineja ootamatu haigestumise tõttu ära. Sel aasta kontsert aga tõotab tulla meeleolukas ja südamlik, täpselt esineja nägu. Võtke pere ja sõbrad kaasa ning kohtumiseni rabas,“ kutsus linnaosavanem.
Kõrsikud on 2012. aastal loodud Eesti ansambel, mille liikmed on Andrus Albrecht (Bonzo), Alari Piispea (Päss) ja Jaan Pehk (Orelipoiss). Ansamblile andis peenikeste pulgakujuliste küpsiste ehk kõrsikute eeskujul nime Madis Aesma. Kõrsikud on kahel korral osalenud ka Eurovisiooni lauluvõistluse Eesti eelvoorus lauludega „Suuda öelda ei“ (2013) ja „Tule ja jää“ (2014).
Pääsküla raba hommikukontsert on kuulajatele tasuta. Loodusrajale pääseb kõige paremini Hiiu või Kraavi tänava lõpust. Istumiseks võib soovi korral kaasa võtta teki.
Kontsert on osa Nõmme Kevad 2023 programmist. Kogu programmiga saab tutvuda ürituse Facebooki lehel.

VAATA FOTOGALERIID!