Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kas teie korteriühistu on kriisideks valmis?

Kas teie korteriühistu on kriisideks valmis?

Tallinna munitsipaalpolitsei kriisiennetuse sektor korraldas, 29. novembril kell 18-19.30 Nõmme Majas (Valdeku 13) kriisitarkuse infotunni.

Täitke kriisideks valmisoleku ankeet siin ja võita on võimalik kriisiennetuskomplekt korteriühistule, peaauhinnaks on generaator!

Küsimustiku eesmärgiks on tõsta Tallinna korteriühistute teadlikkust elutähtsate teenuste katkestusteks valmistumisel. Ankeedi vastuste tulemused näitavad linnaosade kaupa, millised on korteriühistute juhtide teadmised elutähtsate teenuste katkestustest ja nende mõjudest ühistule, ning aitavad läbi mõelda ja planeerida tegevusi, et elanikud kriisi korral hästi toime tuleksid.

Küsitlusele on oodatud vastama kõik Tallinna linna korteriühistute juhid või juhatuse liikmed, aga ka kortermajade elanikud.
Kampaania kestab kuni novembrikuu lõpuni. Detsembrikuus tehakse kokkuvõtted ja toimub auhindade üleandmine. Igas linnaosas loositakse välja üks kriisikomplekt, ning kõikide osalejate vahel peaauhind – generaator.

Küsimustiku täitmisel tuleb sisestada korterelamu aadress, ühistu nimetus, ühistu esimehe/või ühistu juhatuse liikme e-posti aadress ja telefoninumber. Kokku on 26 küsimust ja need käsitlevad järgmiseid teemasid:
  • üldised küsimused,
  • elekter,
  • küte,
  • vesi ja kanalisatsioon,
  • side,
  • varjumine,
  • evakuatsioon.

Vastused on võimalik omale salvestada või välja printida. Tulemuste põhjal saab ühistu juhatus kaardistada korterelamu hetkeolukorda ja planeerida täiendavad tegevused, et parandada valmisolekut kriisidega toimetulekuks. Kõikidel ankeedile vastanutel on võimalus kutsuda kriisispetsialist omale külla, et üheskoos vaadata üle kitsaskohad ja suurendada ühistu, ning tema elanike valmisolekut kriisiolukordadeks.

Tallinna kriisiennetuse kodulehekülg: www.tallinn.ee/et/kriisiennetus.
Tallinna kriisireguleerimise infotelefon on 661 9871.