Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Maagiline mustkunstietendus ja tuleshow Nõmmel Vabaduse pargis

Tule kogu perega 4. detsembril kell 15 Nõmme suurimasse parki (Sihi tn 98). Kahel laupäeval 4. ja 18. detsembril toimuvad pargis etendused, kontserdid ning võib kohata ka jõuluvana. Pimedal ajal pakuvad silmailu mitmed valguslahendused.

Vaata pilte toimunud sündmuse kohta siit

4. detsembril kell 15 toimub Vabaduse pargis maagiline mustkunstietendus „Võlujõul“  ja Flaming Alice tuleshow.  Mustkunstnik Fred-Erik Johanson viib publiku maagilisse talvemuinasjuttu, mida ilmestavad imelised illusioonid. Peale seda saab publik osa improvisatsioonilisest tuleshowst - tantsuetendusest, kus peaesinejaks tuletantsija Alice. Meeleolukat vaatemängu võib vaatama tulla kogu perega.

Kella 16 - 18 võib  Vabaduse pargis kohata ka Jõuluvana, kes kuulab laste salme ja jagab maiustusi. Jõulumehel on abiks ka päkapikk, kellega saab toredaid mänge mängida.

18. detsembril kell 15 toimub Vabaduse pargis Birgit Sarrapi ja Mihkel Mattiseni jõulukontsert.  Armastatud muusikute esituses jõuavad kuulajateni imeilusad jõululood ning valik Mihkli loomingust, mis kaunisse jõuluaega nagu valatult sobivad.

 4. ja 18. detsembril kella 16 - 18 tuleb Vabaduse parki  ka Jõuluvana, kes kuulab laste salme ja jagab maiustusi. Jõulumehel on abiks ka päkapikk, kellega saab toredaid mänge mängida.

Kõik sündmused on tasuta. Tule saa osa jõulumaagiast Nõmmel Vabaduse pargis.