Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Nõmmel algasid teekattemärgistustööd

Esmaspäeval, 8. augustil, algasid Nõmme linnaosas teekattemärgistuse  joonimistööd. Tööde käigus värskendatakse kulunud ülekäiguradasid ja parkimist ning peatumist keelavaid kollaseid jooni.

Liiklusmärk
Nõmme linnaosa vanema Karmo Kuri sõnul keskendutakse sel aastal rohkem samaliigiliste teede ristmikele viitavatele teeristidele. „Probleemsete kohtade kaardistamisel leiti ka mitmeid raudteejaamade ja koolide ümbruses olevaid ülekäiguradasid, mis vajavad värskendamist. Nende töödega tuleb kindlasti valmis saada enne uue õppeaasta algust,“ rääkis Kuri.

Teekattemärgistustöödel on kavas uuendada kulunud ülekäiguradade jooni, parkimist ja peatumist keelavaid kollaseid jooni, künniste ruute ning samaliigilisi  teid tähistavaid jooni. Ühtegi uut parkimist keelavat ala ei märgistata.

Lisaks joonimistöödele esitas Nõmme linnaosa valitsus palve Tallinna transpordiametile samaliigiliste teede märgistuse paigaldamiseks. Hetkel puudub vastav märgistus Idakaare, Nikolai von Glehni, Vana-Pärnu maantee, Voo, Kitsas, Muru, Piiri, Külmallika, Kaste, Lossi, Raja ja Soone tänavate sissesõitudel.

Joonimistöid teostab AS Signaal TM ning selle kogumaksumus on ligi 19 000 eurot.