Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Liiklusmärk

Nõmmel algasid teekattemärgistustööd

Esmaspäeval, 8. augustil, algasid Nõmme linnaosas teekattemärgistuse joonimistööd. Tööde käigus värskendatakse kulunud ülekäiguradasid ja parkimist ning peatumist keelavaid kollaseid jooni.

Ühe suurima ebaseadusliku prügimäe likvideerimine ootab aastaid lahendust

19. juulil esitas Nõmme Linnaosa Valitsus ametliku pöördumise Keskkonnametile, Maa-ametile ja Tallinna Linnavaraametile seoses Silikaltsiidi 9a kinnistul paikneva ebaseadusliku prügimäega. Vaatamata aastatepikkusele perioodile ei ole see probleem seniajani lahendust leidnud. Seetõttu oli pöördumise üheks võtmeküsimuseks, et milliseid korralduslikke meetmeid näevad eelpool nimetatud ametid ette tekkinud olukorra lahenduseks.

Sõjaajaloolane Mati Õun sai omanimelise pingi

17. juulil tähistas sugulaste ja arvukate sõprade ringis oma 80. juubelit teenekas sõjaajaloolane ja sporditegelane Mati Õun. Valgetähe viienda klassi teenetemärgi ja arvukate muude aumärkide kavaler sai sellel puhul Tallinnasse Nõmmele ka omanimelise pingi.

Nõmmel kahekordistatakse talihoolduse tehnikaparki

Sügisest hakkab Nõmmel kehtima uus tänavahoolduse leping. Uus riigihange „Nõmme linnaosa kõrvaltänavate ja haljastute hooldustööd 2022 - 2028 ” toob endaga kaasa tehnikapargi suurendamise Nõmme tänavate talihoolduseks ja hoolduskvaliteedi tõstmise suveperioodiks.