Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
Valdeku noortekeskus_lauamängud.jpg

Nõmme noortekeskused ootavad laupäeval endale külla

Sel laupäeval, 25. märtsil toimub nii Pääsküla kui Valdeku noortekeskuses noortele suunatud meelelahutuslik päev. Pääsküla noortekeskus ootab kell 13.00 enda juurde kõiki ekstreemspordi huvilisi, sest algab rulavõistlus „Talve Kuningas“. Valdeku noortekeskuse uksed on aga avatud kell 12.00-18.00 kõigile lauamängu huvilistele.
Nõmme punased lehekotid_autor Jukko Nooni.jpg

Nõmmel algab punaste lehekottide kampaania

Esmaspäevast, 20. märtsist algab Nõmme linnaosas punaste lehekottide kampaania, mille raames viib linnaosavalitsus elanikelt tasuta ära kümme kotti aia- ja haljastujäätmeid. Lehekotte jagatakse tööpäeviti Nõmme linnaosa valitsuse infoteenindussaalis ja nädalavahetustel Valdeku saun-spordihoones kuni 14. aprillini. Äravedu algab 24. aprillil ja kestab neli nädalat.
Biojäätmete konteinerid õue_kuvatõmmis_1.JPG

Alates 15. märtsist saab taotleda biojäätmete mahuteid

1. juunist peavad hakkama kõik kinnistud, sõltumata sihtotstarbest või korterite arvust, oma biojäätmeid liigiti koguma. Alates homsest, 15. märtsist saavad tasuta biojäätmete kogumismahuteid taotleda lisaks üksikelamutele, paarismajadele, ridaelamuboksidele ja kuni kahe korteriga elamutele ka 3-9-korteriga ühistud.
Hugo õiguasabi.JPG

Nõmmel toimub tasuta õigusabipäev

Reedel, 17. märtsil kell 9.00-18.00 toimub Nõmme linnaosa valitsuse aulas õigusabipäev, mille raames on elanikel võimalus tasuta konsulteerida kogenud HUGO õigusekspertidega.