Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Noortefestivalid

Noortefestivalid

Info vene keeles.

Pirita-Kose.png
25.08.2023 kell 16-20
PIRITA-KOSE NOORTEFESTIVAL
Pirita-Kose noortekeskus

PROGRAMM
16.00-20.00 Tänavakunsti töötuba

16.30-17.00 Ohutuse teemaline töötuba
16.30-18.00 Kriidikunsti töötuba
17.00-18.00 Tõukeratta treening
18.00-19.00 Tõukerattavõistlus
18.00-19.00 Tänavatantsu töötuba
19.15-19.45 Teaduskatsed
20.00 Ürituse lõpp

Muusikat teeb DJ Don nuki.

Tegevused on TASUTA! Registreerimine kõigisse tegevustesse toimub kohapeal.

Kivila.png
26.08.2023 kell 14-20
KIVILA NOORTEFESTIVAL
Kivila park

PROGRAMM
14.00-20.00 Kiiking
14.00-20.00 Skaudid
14.00-20.00 Rahvusvaheline ala
14.00-20.00 Parkuuri töötuba
14.00-20.00 Slackline'i töötuba
14.00-20.00 Suured õuemängud
14.00-19.00 
Game of Skate

14.00-17.00 Tõukerattavõistlus
14.00-14.55 Jooga
14.30-18.00 Capoeira

15.00-16.00 Tõukeratta töötuba
15.00-17.30 3x3 korvpalliturniir
16.00-16.45 Jooga

16.00-18.00 Tõukerattavõistlus
18.00-18.45 Jooga

18.00-20.00 Noorte K-Pop fest

Tegevused on TASUTA! Registreerimine kõigisse tegevustesse toimub kohapeal.

Lisainfo:
Kerttu Brandmeister
[email protected]
614 7495


Toimunud festivalid aastal 2023:

22.07.2023 kell 13-19
KOPLI SESSION
Põhja-Tallinna Noortekeskus

PROGRAMM
12.30-13.30 Registreerimine
13.00-14.00 Soojendus kuni 16 (k.a)
14.00-15.00 Võistlus kuni 16 (k.a)
15.00-15.40 Registreerimine ja soojendus 17+
15.40-16.30 Võistlus 17+
16.30-17.00 Best trick
17.00-18.30 Finaalsõidud
18.45-19.00 Autasustamine

Osalejatele ja pealtvaatajatele TASUTA!

FORMAAT
Kvalifikatsioonid: neljaliikmelised grupid, 2x45-sekundilised sõidud, BMXi puhul loetakse kokku mõlema runi skoor,
Finaalid: 2x60 sekundit+3 katset best tricki sooritamiseks. Arvesse läheb parim run ja best trick.

HINDAMINE
Sõitu hinnatakse üldmulje alusel - trikkide arv, raskusaste, soorituse puhtus, üldine stiil, pargi kasutus, mitmekülgsus ja originaalsus.
Sõitu hindavad kohtunikud, kes annavad sõitjatele hinde.

BMX kohtunikud: Tormi Palmiste, Kristo Juhkental ja Karl Henri Velling
BMX host: Karel Kaldasaun
DJ: Johan Hallimäe

* Kiiver on osalejatele kohustuslik!
** Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas ja võistlusformaadis muudatusi.

19.06.2023 kell 12-18
INGLIRANNA NOORTEFESTIVAL
Inglirand

PROGRAMM
12.00-18.00 DJ
12.00-18.00 SUP laua töötoad
12.00-17.00 Kesklinna noorteka telk
12.00-17.00 Keskraamatukogu lugemisnurk
12.00-17.00 MUPO
12.00-17.00 Joogabussi telk

12.00-14.00 Võrkpallitreening
12.00-14.00 Lasteabi

13.00-16.00 Parkuuri töötuba
13.00-13.45 Zumba treening
14.00-17.00 Tänavakunsti töötuba
14.00-16.00 Politsei

14.30-16.00 Võrkpalliturniir
15.00-17.00 Teadusteater Teeme Keemiat
17.00-18.00 Surfibaasis on tantsupidu!

Tegevused on TASUTA! Registreerimine kõigisse tegevustesse toimub kohapeal.

Viimati muudetud 24.08.2023