Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

GUTSY GO LASNAMÄE 2022

GUTSY GO LASNAMÄE 2022

Keskkonna teema on Gutsy Go noori alati kõnetanud. Ka Lasnamäe noored leiavad, et olulised on erinevad algatused, mis muudavad kodukoha ümbruses olevaid probleeme nähtavaks ja püüavad neile lahendusi leida.

MINU PUHAS LINNAOSA.

RÕÕMUPEATUS.


Iga  tegu, mis loob inimeste vahel positiivsust suurendab sõbralikkuse ja hoolimise tunnet, on rahutegu. Alati ei ole lihtne inimeste poole pöörduda abi saamiseks, nõuande küsimiseks või komplimendi tegemiseks. Veelgi keerulisem võib olla rääkida oma tunnetest.
Kuidas rääkida ja suhelda, seda saab harjutada. Järgmised tiimid seda just tegidki.

MÄRKA LÄHEDAST.

PLAYDATES.


Gutsy Go nädal annab noortele ja nende juhendajatele võimaluse väljuda oma mugavustsoonist: julgeda teha uusi asju, kohtuda ja kõneleda uute inimestega, jagada oma mõtteid ja tundeid. Välja tuua teemasid, millest argipäeval kõneleda ei ole aega, julgust, oskust.
Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi noored tahtsid teha oma lugu teemast, mida pole kajastatud varem.

AHISTAMISVABA LINN.


Millised on meie tugevused? Lasnamäe noortes leidub julgust, huumorimeelt, koostöövalmidust ja empaatia tunnet. Need noored leiavad endas soovi mitte ainult aidata teisi inimesi, aga ka lemmikloomi.

KOHEVAKARVALINE KODU.

HÄÄL HÄÄLETUTELE.


Südameni puudutavaid lugusid on maailmas sadu. Neid on lähemal ja kaugemal. Tallinna Kursitiku Gümnaasiumi õpilased märkasid enda koolis õppivaid Ukraina lapsi ja noori ja soovisid nende päeva soojemaks, paremaks ja ilusamaks muuta.

ÕNNELIK PÄEV.


Kui olulised on hetked, kui keegi suur saab kokku väiksega või vastupidi. Koosolemine rikastab nii suurt kui väikest. Järgmised kaks lugu näitavad, mis juhtub kui suured ja väikesed kokku saavad ja kui palju rõõmu see toob mõlemile.

LASTE NAERATUS.

TARKUSE AED.

Viimati muudetud 06.12.2022