Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Ideelabor ootab osalejaid!

Ideelabor ootab osalejaid!

1.-2. märts

Tere tulemast Tallinna noorte venekeelsesse ideelaborisse, kus Sinu ideest võib saada reaalsus! Ideelaboris saad Sa avada oma tõelise loomingulise poole, mõelda suurelt ja leida koos oma meeskonnaga põnevaid lahendusi olulistele probleemidele! Ideelabori kahe-päevasel teekonnal toetab Sind inspireeriv koolitajaid-coache, Oksana Kulik, kes koos kohapeal olevate mentoritega aitavad üles leida kõige julgemad ja leidlikumad ideed.

Ideelabor on mõeldud noortele vanuses 15+ ja toimub vene keeles. Üritus leiab aset 1.–2. märts 2022 kell 10.00–19.00 Energia avastuskeskuses (aadressil Põhja pst 29).

Üritus on kõigile tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine, mida saab teha SIIN hiljemalt 28.02 kell 17.00. Kohtade arv on piiratud!

Mida antud koolitus osalejale annab?

  • oskuse märgata probleemides peituvaid võimalusi;
  • annab teadmisi, kui oluline on projekti edukaks läbiviimiseks hea meeskond;
  • annab võimaluse tundma õppida loova mõtlemise põhitehnikaid;
  • annab võimaluse ennast proovile panna uutes olukordades;
  • arendab mitmekülgselt suhtlemisoskust, loovust ja meeskonnatöö oskuseid.

Oksana KulikKoolitaja:
Ideelaborit viib läbi ICF (International Coach Federation) poolt akrediteeritud koolitaja-coach Oksana Kulik, kes on ka konsultant ja juhtimispraktik, omades üle 10 aasta treeneri- ja nõustamistöö kogemust.

NB! Üritusel järgitakse kõiki riiklikult kehtestatud COVID-19 ennetusmeetmed, et vähendada viiruse levikut ja vältida haigestumist. Sellest tulenevalt  on 18+ vanuses noortel vajalik kehtiv COVID tõend.

Ideelaborit korraldab Tallinna Haridusamet.

Lisainfo:
Vene keeles
Jelena Škenjova
[email protected]
642 0592

Eesti keeles
Marili Otstak
[email protected]
614 7495

Viimati muudetud 26.02.2022