Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lapsevanem

Lapsevanem

Noorteprogramm „Hoog sisse“ on suunatud 13–29aastastele noortele. Meie sihtrühmaks on noored, kes ei tööta ega ei õpi ning vajaksid kõrvalist tuge, et tööellu siseneda või haridusteed jätkata. Tegeleme ka õpilastega (sh gümnaasium, kutseõpe ning ülikool), kellel on tekkinud õpiraskused ning kelle lapsevanem vajaks kõrvalist nõustamist, kuidas antud olukorras edasi liikuda.

Meie põhitegevusteks on mitteõppivate ja -töötavate noortega kontakti saamine, individuaalse toe pakkumine ning noore kaasamine aktiivsetesse tegevustesse, mis toetavad ta motivatsiooni õpingute jätkamiseks või tööle asumisel. Samuti toetame noort ta enda poolt seatud eesmärkide saavutamisel. Kui noor on saavutanud endale seatud eesmärgi, asunud uuesti õppima või tööle, siis hoiame noorega kontakti kuni noor tunneb ennast antud olukorras turvaliselt ning kõrvalist tuge enam ei vaja. Noorteprogrammi meeskonnas on oskusteave ning usaldusväärsed kontaktid koostööparteritega, et katta kõiki noore probleemidest tulenevaid vajadusi.

Me tegutseme kogu Tallinnas ning programmi registreerumiseks või lisainfo saamiseks palume kirjutada kas meilil [email protected] või helistada +372 5556 7786.


Viimati muudetud 27.03.2024