Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Meie kollektiiv

Tallinna Haridusameti noorsootöö osakond

Estonia pst 5a, Tallinn 10143
Tel: 642 0592
E-post: noorteinfo@tallinnlv.ee 

Juhtimine

Marko Ool
Noorsootöö osakonna juhataja
614 7498 / 522 7414
marko.ool@tallinnlv.ee


Arendus ja toetused

Tiiu Kadak
Peaspetsialist
614 7496 / 522 7008
tiiu.kadak@tallinnlv.ee

Kaisa Orunuk
Peaspetsialist
5349 3219
Kaisa.Orunuk@tallinnlv.ee


Kommunikatsioon ja noorteinfo

Tiina Nõmm (personali- ja dokumendihalduse osakond)
Peaspetsialist
640 4599 /5332 3361
tiina.nomm@tallinnlv.ee

Jelena Škenjova
Spetsialist 
642 0592 / 5553 2612
jelena.skenjova@tallinnlv.ee


Mobiilne noorsootöö

Aleksei Jefimov
Peaspetsialist
5342 5877
aleksei.jefimov@tallinnlv.ee

Alexander Arabkin   
Spetsialist
5844 3577
alexander.arabkin@tallinnlv.ee

Kristina Benkivskaja
Spetsialist

5838 0356 
kristina.benkivskaja@tallinnlv.ee

Svetlana Protasova
Spetsialist

558 2622
svetlana.protasova@tallinnlv.ee  

Aleksandr Semjonov
Spetsialist

5802 9881
aleksandr.semjonov@tallinnlv.ee

Kevin Ivanov
Spetsialist
5811 5333
Kevin.Ivanov@tallinnlv.ee

Imre Kuller
Spetsialist
5663 3025
Imre.Kuller@tallinnlv.ee 


Noorteprogrammid ja välisprojektid

Marili Otstak
Vanemspetsialist

614 7495 
marili.otstak@tallinnlv.ee 

Anette Mandel
Vanemspetsialist

641 1702 / 5569 2078
anette.mandel@tallinnlv.ee

Eneli Meresmaa
Rahvusvahelise noorsootöö vanemspetsialist
614 7497
Eneli.Meresmaa@tallinnlv.ee


Tallinna noorte tugiprogramm „Hoog sisse“

Kristjan Kruus
Projektijuht
641 2271 / 5556 7786
kristjan.kruus@tallinnlv.ee

Pirita linnaosa ja Kesklinn
Jana Ehasoo
5303 9040
Jana.ehasoo@tallinnlv.ee

Mustamäe ja Haabersti linnaosad
Kristel Lina
5332 0880
kristel.lina@tallinnlv.ee 

Nõmme ja Kristiine linnaosad
Kairi Ansmann
525 9078
Kairi.ansmann@tallinnlv.ee

Lasnamäe linnaosa
Aleksei Tervinsky
5330 6436
Aleksei.tervinsky@tallinnlv.ee

Põhja-Tallinna ja Haabersti linnaosad
Katrin Koolmeister
5382 0858
Katrin.koolmeister@tallinnlv.ee

Viimati muudetud 10.08.2022