Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Rahvusvaheline noorsootöö

Rahvusvaheline noorsootöö on noortele ja noorsootöötajatele rahvusvahelise koostöö kogemuste ja kultuuridevahelise õppimise võimaluste loomine.

Tallinna Haridusamet tegeleb rahvusvahelise noorsootööga mitmel tasandil. Amet osaleb erinevate rahvusvahelistes koostöövõrgustikes ning viib ellu mitmeid Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi projekte, pakkudes võimalusi osalemiseks rahvusvahelistes noortevahetustes, vabatahtlikus teenistuses ja koolitustel nii noortele kui noorsootöötajatele.

Tutvu praegu käimasolevate rahvusvaheliste projektidega

Toimunud projektid

Kui Sul on huvi rahvusvaheliste noortevahetuste, koolituste ja vabatahtliku tegevuse vastu, soovid rohkem infot või pakutavatest võimalustest ise osa saada, siis võta ühendust Tallinna Haridusametiga meiliaadressil eneli.meresmaa@tallinnlv.ee.

Lisainfo:
Eneli Meresmaa
eneli.meresmaa@tallinnlv.ee
614 7497


Koostöövõrgustikud

Alates jaanuarist 2021 juhib Tallinna Haridusamet UBC võrgustikus Noortevaldkonna Komisjoni tegevust. Balti Linnade Liidus on amet osaleb paljudes ühisprojektides ning korraldab noortekonverentse noorte demokraatia, meedia, mobiilsuse ning tolerantsuse teemadel.


ERASMUS + ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuur

Tallinna Haridusamet on omandanud kvaliteedimärgise juhtorganisatsiooni rolli täitmiseks. Vastavalt kvaliteedimärgisele saab organisatsioon: koordineerida enda ja teiste kvaliteedimärgise omandanud organisatsioonide tööd; tegutseda taotlevas rollis

Käesolevalt koordineerib Tallinna Haridusamet ESK programmi, mille raames viivad oma vabatahtlikku teenistust läbi välisriigi noored kaheksas Tallinna noortekeskuses.

 

Viimati muudetud 13.10.2021