Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Rahvusvaheline noorsootöö

Rahvusvaheline noorsootöö on noortele ja noorsootöötajatele rahvusvahelise koostöö kogemuste ja kultuuridevahelise õppimise võimaluste loomine.

Tallinna Haridusamet tegeleb rahvusvahelise noorsootööga mitmel tasandil. Amet osaleb erinevate rahvusvahelistes koostöövõrgustikes ning viib ellu mitmeid Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi projekte, pakkudes võimalusi osalemiseks rahvusvahelistes noortevahetustes, vabatahtlikus teenistuses ja koolitustel nii noortele kui noorsootöötajatele.

Tutvu praegu käimasolevate rahvusvaheliste projektidega

Toimunud projektid

Kui Sul on huvi rahvusvaheliste noortevahetuste, koolituste ja vabatahtliku tegevuse vastu, soovid rohkem infot või pakutavatest võimalustest ise osa saada, siis võta meiega ühendust!

Lisainfo:
Eneli Meresmaa
eneli.meresmaa@tallinnlv.ee
614 7497


ERASMUS + ja Euroopa Solidaarsuskorpus
Tallinna Haridusamet on omandanud kvaliteedimärgise juhtorganisatsiooni rolli täitmiseks. Vastavalt kvaliteedimärgisele saab organisatsioon koordineerida enda ja teiste kvaliteedimärgise omandanud organisatsioonide tööd ja tegutseda taotlevas rollis.

Erasmus+ programmi eesmärk on toetada noorte enesearengut, parandada rahvusvahelise noorsootöö kvaliteeti ja aidata kaasa noortepoliitika arengule.
Programmis saavad osaleda 13–30-aastased noored.


Euroopa Solidaarsuskorpuse eesmärk on ühiskonna probleemide märkamine ja lahendamine solidaarsusprojektide ja vabatahtliku töö kaudu. Osaleda saavad 18–30-aastased noored.

2022/2023 viivad oma vabatahtlikku teenistust läbi välisriigi noored seitsmes Tallinna noortekeskuses. Projekti koordineerib Tallinna Haridusameti koostööpartner MTÜ Continuous Action.
 

Viimati muudetud 07.11.2022