Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Alustav loodusring kutsub taimemaailma avastama

Tallinna Botaanikaaed kutsub loodushuvilisi 2.–5. klassi noori osalema põnevates taimemaailma tutvustavates tegevustes. Esimene loodusringi „Looduslaps“ kokkusaamine on 12. oktoobril kell 16.00, edaspidised kohtumised toimuvad kolmapäeviti kell 16.00–17.30.

Botaanikaaias on tore jälgida kodumaist loodust, avastada eksootiliste taimede maailma ning teha tutvust aedade ja parkide asukatega. Loodus pakub võimalusi mängimiseks ja meisterdamiseks.

Sügisel õpitakse botaanikaaia õpperadadel tundma Eesti looduslikke taimi. Meelteaias tutvutakse põnevate toidu- ja ravimtaimedega ning pargis sügisvärvides puude ja põõsastega. Talvekuudel uuritakse kasvuhoonetes eksootilisi troopikataimi. Saadakse teada, millised taimed kasvavad vihmametsas ja kõrbes, kuidas neid taimi kasutatakse. Uuritakse taimi mikroskoobi all. Jõulude eel ühendatakse loodus ja looming. Õpitakse märkama talvise looduse võlu. Kevadel jälgitakse looduse arengut pungade paisumisest ja esimeste õite puhkemisest kuni värvirikka õiekülluseni. Külvatakse mulda erinevaid seemneid ja uuritakse, mis toimub kevadel aias.


Loodusringi kuutasu on 10 eurot.

Registreerimine: https://bit.ly/looduslaps
Lisainfot saab siit.