Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Noorte juhendamine aitab olla toeks nende eneseavastamise teekonnal

Muusika on kirg, mis võib juhatada meid läbi elu erinevate etappide ning avada uksi, millest varem poleks osanud unistadagi. Üks selline kirglik muusik on Tallinna teatri- ja muusikaakadeemiat lõpetav helirežissöör, basskitarrist ning Põhja-Tallinna noortekeskuse muusikaklubi juhendaja Hannes Agur Vellend.

Eesti esimene investeerimislaager noortele

25.-27. juunil toimub Viirelaiul Eesti esimene investeerimislaager, mis on suunatud kõigi maakondade 10. ja 11. klassi õpilastele eesmärgiga suurendada noorte finantskirjaoskust ning inspireerida neid rahatarkust edasi jagama.

Kooliväline tegevus aitab erialavalikus selgust saada

Monika Siim on Tallinna reaalkooli 12. klassi reaal-majanduse õppesuuna õpilane, kes kolib sel suvel Torontosse, et õppida Yorgi ülikoolis meedia- ja filmiproduktsiooni. Ta on vastu võetud 5-aastasesse programmi, kus neli aastat õpib filmiproduktsiooni ning viimase aasta õpib Kanada parimas äriülikoolis Schulich, et saada lisaks bakalaureusekraadile filmis ka magister äris.

Karjääriõhtu “Bakterid ja nakkushaigused” noortele

8. mail kell 18-19 toimub Energia avastuskeskuses selle kevade viimane Karjääriõhtu, mille eesmärgiks on tõsta gümnasistide ja noorte täiskasvanute huvi inseneeria, täppisteaduste ja kutsehariduse vastu. Esinejaks on Terviseameti nakkushaiguste epidemioloogia osakonna juhataja Kärt Sõber ning teemaks “Bakterid ja nakkushaigused”.