Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Vaba aja tegevused Ukraina lastele ja noortele

tasuta tegevused Ukraina lastele ja noortele

По-русски.

Hea sõber

Siia lehele on koondatud info erinevate vaba aja võimaluste kohta Tallinnas, mis on mõeldud Ukraina lastele ja noortele.

Info täieneb jooksvalt!

Talvevaheaeg_2022

Siia lehele on koondatud kokku info nii tasuta kui ka tasuliste noortelaagrite ja ürituste kohta, mida talvevaheajal korraldavad huvikoolid, muuseumid, noortekeskused, spordiklubid ja teised noorteorganisatsioonid.

Tutvu kavaga siin.


Huvitegevuse e-teatmik
Tallinna Haridusamet on kokku pannud informatiivse e-teatmiku „Tallinna huvitegevuse e-teatmik 2022/2023“, kuhu on kokku koondatud 128 Tallinnas huvitegevust pakkuvat organisatsiooni. Teatmik annab eesti ja vene keeles ülevaate linna huviringidest, noortekeskuste tegevustest ning teistest huvipakkuvatest võimalustest nii koolinoortele kui ka mudilastele.
Lisainfot saab siit.


Tallinna noortekeskused

Noortekeskused on koht 7–26aastastele noortele, kuhu saab tulla üksi või koos sõpradega, suhelda sõbralikus õhkkonnas, küsida nõu noorsootöötajalt, mängida laua- ja arvutimänge ning osaleda klubides, programmides, projektides, laagrites, koolitustel, seminaridel ja üritustel või ise neid korraldada. Keskuse külastamine on kõigile tasuta.


Teiste tegevustega saab tutvuda siin.

Küsimuste korral kirjuta noorteinfo@tallinnlv.ee!
Lasteaia ja kooliga seotud küsimuste korral palume pöörduda infotelefonil +372 5300 7845 või meiliaadressil ukraina@haridus.ee.

Viimati muudetud 12.12.2022