Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tasuta kohad TTÜ 3-kuulisele matemaatika riigieksamiks ettevalmistavale kursusele

Tasuta kohtade saajad valitud!

Tallinna linna noortevolikogul ja TTÜ eelõppeosakonnal on rõõm teada anda 5 Tallinna linna noort abiturienti, kes saavad tasuta koha TTÜ 3-kuulisel matemaatika riigieksamiks ettevalmistaval kursusel.  Motivatsiooni, akadeemilise vajaduse ja majandusliku toetuse alusel said valituks Jaan Hellermann, Anett Vilipuu, Kerdo Ilves, Daniil Trofimov ja Pilleriin Eiskop. Palju õnne! Tasuta kohtade saajatega võetakse ühendust.

noortevolikogu@tallinnlv.ee

 

Tasuta kohad TTÜ 3-kuulisele matemaatika riigieksamiks ettevalmistavale kursusele

Igal aastal konkureerivad abituriendid riigieksamite tulemuste põhjal ülikoolidesse. Sealjuures paljud ei pea kooli ettevalmistust piisavaks või tunnevad soovi täiendavalt õppida. Kahjuks ei ole kõikidel peredel võimalik tasuda 185-eurost õppemaksu kursuse eest, mille tundide arv oleks piisav eksamiks vajamineva materjali kordamiseks. 

Tallinna linna noortevolikogu ja Tallinna Tehnikaülikooli eelõppeosakond pakuvad sel kevadel gümnaasiumi lõpetavatele Tallinna motiveeritud abiturientidele vähekindlustatud peredest võimalust kandideerida tasuta kohale laia matemaatika riigieksamiks ettevalmistavale kursusele.

Laia matemaatika kursus kestab 17.jaanuarist kuni 19.maini 2015 ning selle maht on 80 tundi. Tunnid toimuvad ühel või kahel päeval nädalas korraga 3x45 või 4x45 minutit Tallinna Tehnikaülikoolis. Lisaks tasuta kohale kursusel saab abiturient ka ülesannete kogu ning raamatu "Valemid ja teoreemid".

Tasuta õppe võimaluse saavad 5 abiturienti, kes valitakse välja motivatsiooni ja majandusliku toetuse vajaduse alusel. Valituks saades on võimalik abituriendil sobivad kursuse kuupäevad 4 valikust (M33, M34, M35, MT31): TUNNIPLAAN

Kandideerimiseks on vajalik täita hiljemalt 20.detsembriks kell 23.59 online-ankeet.

Tallinna linna noortevolikogu on noorte huve esindav organ, mille koosseisus on 21 liiget õpilaste, üliõpilaste ja noorteühenduste seast.

Lisainfo:

Kea Kruuse

Tallinna linna noortevolikogu esimees
(+372) 53 637 341

kea.kruuse@gmail.com
/noortevolikogu/

Online-ankeet: /est/noortevolikogu/dyn_vorm?id=380

Viimati muudetud 08.01.2015