Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajatega saab kontakti:

Rühm

Nimi ja e-posti aadress

Telefon rühmas

Kellukese rühm: 

Maret Lepp maret.lepp@nurme.edu.ee

Tuuli Alte tuuli.alte@nurme.edu.ee

Helmen Klaasimäe

57503901
Ülase rühm

Koidu Valliste koidu.valliste@nurme.edu.ee

Meelika Jürnas meelika.jyrnas@nurme.edu.ee

Olga Orro
 

57865840

 

Pääsusilma rühm

Pille Kapp pille.kapp@nurme.edu.ee

Killut Vallandi killut.vallandi@nurme.edu.ee

Marje Kull

57809230
Võilille rühm

Eha Maria Paas eha.paas@nurme.edu.ee

Maia Liivrand-Born maia.liivrand-born@nurme.edu.ee

Eike Kaljuläte

51999538
Saialille rühm

Sille Aasna sille.aasna@nurme.edu.ee

Mari-Ann Põdra mari-ann.podra@nurme.edu.ee

Evelyn Erbe

57877901
Karikakara rühm

Mari-Liis Traksmann Mari-Liis.Traksmann@nurme.edu.ee

Reena Uusmets reena.uusmets@nurme.edu.ee

Merle Kogermann

57877502
Kullerkupu rühm

Kadi Viiksaar kadi.viiksaar@nurme.edu.ee

Kati Tiitsmaa kati.tiitsmaa@nurme.edu.ee

Eleri Mitt

58559008
Meelespea rühm

Helina-Karmen Sarapuu helina-karmen.sarapuu@nurme.edu.ee

Silvi Malla silvi.malla@nurme.edu.ee

Farida Sõlg
Vivian Alt
 

5142573
Rukkilille rühm

Kaja Urva kaja.urva@nurme.edu.ee

Tiiu Soomann
Tiiu Panina

57865857
Mooni rühm

Kati Rünk kati.rynk@nurme.edu.ee

Nelli Kaasikmäe Nelli.Kaasikmae@nurme.edu.ee

Marika Hamburg

57877491
Lasteaia logopeedid

Liivi Parma liivi.parma@nurme.edu.ee

Järvi-Kristiina Tänava jarvi-kristiina.tanava@nurme.edu.ee



 
Liikumisõpetaja



Muusikaõpetajad:
 
Piia Kesanurm piia.kesanurm@nurme.edu.ee


Karin Luik karin.luik@nurme.edu.ee

Külli Murand kylli.murand@nurme.edu.ee



 



Mõlemale rühmaõpetajale korraga saab teate või sõnumi saata Eliis-keskkonnas.

 

 

Lehekülge haldab:

Marge Kiel, direktori kt

Tel 516 9415 e-post: nurmenuku@nurme.edu.ee 

  

 

 

 

 

 

Viimati muudetud 06.09.2022