Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Nutikuu Tallinnas 2023

Nutikuu Tallinnas 2023

Selle aasta Nutikuu teemadeks on loodus- ja keskkond. Kutsume aprillis kõiki õpetajaid, õpilasi, lapsi ja lapsevanemaid üles pöörama tähelepanu loodus- ja keskkonnale. 

Nuti- ja südamekuul (aprillis) korraldavad Tallinna koolid ja lasteaiad palju põnevaid ja nutikaid üritusi nii oma lastele-töötajatele kui ka teiste koolide, lasteaedade õpilastele ja õpetajatele. Nii on selle aasta nutikuus näiteks kavas konkursid, nutitunnid,  robootikaüritused, nutiorienteerumisvõistlused, sammulugemise üleskutsed ja palju muud põnevat!

Aprillikuu suuremate nutikate tegevuste kohta leiad infot nutikuu ajakavast

Samuti ootame teid jätkuvalt jagama infot oma nutikate tegevuste kohta Nutikuu Tallinnas Facebooki grupis (vajalik Facebooki sisse logimine). Sildista oma postitus: #nutikuu. 

Nutikuu

Nutikuu on algatus, kus Tallinna koolid, huvikoolid ja lasteaiad jagavad, mida huvitavat nad teevad õppimise loomingulisemaks ja nutikamaks muutmisel digivahendite abil. Nutikuu toetab haridusasutuste uuenduslikkust ning initsiatiivi mõelda „kastist välja“, teha koostööd ning katsetada ja kasutada põnevaid õppimisviise. Nutikuu traditsioon sai alguse 2016. aastal. Esimesel aastal osalesid nutikuul ainult koolid, kuid juba järgmisel aastal ühinesid ka lasteaiad.

 

Viimati muudetud 04.06.2024