Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Aktiivne ja turvaline koolipäev

Aktiivne ja turvaline koolipäev

Õismäe Gümnaasium osaleb aastatel 2009-2012 Kesk-Balti Interreg IVA programmi projektis "Aktiivne ja turvaline koolipäev". Projektipartneriteks on Tallinna Haridusamet ja Turu linna Haridusteenuste keskus.

Projekti eesmärgid:
Edendada laste ja noorukite tervislikku elu ja heaolu koolis läbi aktiivse eluviisi ja parema elukeskkonna kogukonda kaasates.

Projekti tegevused:
Eesmärgi saavutamiseks kasutatakse kooli võimalusi - tegevused vahetundide ajal ja peale kooli, õuesõpe jne. Arendatakse laste ühise tegemise vaimu, arendatakse koostööd koolis, koolide vahel, linna tasandil ning Turu ja Tallinna linnade vahel. Projekti haaratakse kaasa 45 kooli Turus ja 45 kooli Tallinnas. Koolides moodustatakse projektimeeskonnad, kes aitavad oma ideede ja meetoditega, mida koolis saaks teha laste vaba aja paremaks sisustamiseks. Kohalikud haridusametid aitavad koostöös koolidega parema ümbruse loomisele kaasa. Tehakse ka piiriülest koostööd vahetades parimaid kogemusi Turu ja Tallinna vahel ja viiakse läbi uurimusi projektiga seotud eesmärkide saavutamiseks.

 

Viimati muudetud 16.07.2023