Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Hoolekogu koosseis

Nimi E-post
Tarmo Eerik lapsevanem tarmo[ät]aaviku.ee
Gerri Lesk lapsevanem gerri.lesk[ät]gmail.com

Kadri Aadma

lapsevanem ekirikadrile[ät]gmail.com 
Peeter Voronõi vilistlane
Tiina Tamm lapsevanem tiina.tamm[ät]mail.ee 
Inga Ehrpas õpetaja inga.ehrpas[ät]oismae.edu.ee 
Marina Kravets õpetaja marina.kravets[ät]oismae.edu.ee 
Melany Kivinukk õpilane melany.kivinukk[ät]oismae.edu.ee 
Andres-Marius Rosenblatt linna esindaja andres-marius.rosenblatt[ät]tallinnlv.ee 

Viimati muudetud 06.10.2021