Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Juhtkond

Nimi                               Ametinimetus      Telefon      E-post                                          Ruum
Kaja Toomsalu direktor 6510802 kaja.toomsalu[ät]oismae.edu.ee   228

Lea Rüüsak

õppejuht 6510803 lea.ruusak[ät]oismae.edu.ee  225
Liilia Veskimets majandusjuht 6510804 liilia.veskimets[ät]oismae.edu.ee  230
Kristo Anupõld infojuht kristo.anupold[ät]oismae.edu.ee  404
Mari-Liis Ruben huvijuht 6510809 mari-liis.ruben[ät]oismae.edu.ee  221


Direktori vastuvõtuaeg: esmaspäeviti kell 14.00-15.00  (eelneval kokkuleppel)



Laiendatud juhtkond

Nimi                     Ametinimetus                                         E-post                                            Ruum
Esta Erit       reaal- ja loodusainete õppetooli juht     esta.erit[ät]oismae.edu.ee         413        
Aina Porman võõrkeelte õppetooli juht aina.porman[ät]oismae.edu.ee  301
Hilje Maripuu humanitaarainete õppetooli juht hilje.maripuu[ät]oismae.edu.ee  306
Silvi Krebs algklasside õppetooli juht silvi.krebs[ät]oismae.edu.ee    114
Ly Aruväli oskusainete õppetooli juht ly.aruvali[ät]oismae.edu.ee 

Viimati muudetud 16.11.2021