Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Koolist

Koolist

Tallinna Õismäe Gümnaasium on asutatud 1977.a. Tänaseks on kool välja kujunenud arvestatavaks keskharidust andvaks õppeasutuseks Tallinnas. Meie koolis on teotahtelised õpilased ja õpetajad. TULGE MEILE ÕPPIMA!

Tallinna Õismäe Gümnaasiumi 1.-9. klassis on traditsiooniline klassiõpe.

Alates 1. klassist saab täiendavalt õppida saksa või inglise keelt.

Gümnaasiumis on valida kahe õppesuuna vahel: keeled ja meedia või reaal ja loodus.

Koolis tegutseb mitmeid huviringe, millest osavõtt on tasuta.

Tallinna Õismäe Gümnaasium on nende Eesti koolide hulgas, kellele on antud õigus ette valmistada ja läbi viia DSD keeleeksameid.

dsd.jpgDSD (Deutsches Sprachdiplom der Kultusministerkonferenz) on rahvusvaheline eksam, mida korraldab ja viib läbi Saksa Riik koos Eestis asuva tugimeeskonnaga ja mille tulemusel saadud diplom on tõenduseks saksa keele omandamise kohta. Diplomeid tunnustakse rahvusvaheliselt ja need ei aegu.

Meie koolis on võimalik sooritada mõlema astme - DSD I ja DSD II - eksamit.

 

 

B__Logo__Partnerschule.jpgTallinna Õismäe Gümnaasium kuulub Saksamaa Välisministeeriumi poolt ellu kutsutud PASCH - koolide võrgustikku („Schulen - Partner der Zukunft“), „Koolid – tuleviku partnerid“.

Initsiatiiv „Koolid – tuleviku partnerid“ („Schulen: Partner der Zukunft“ / PASCH) on globaalne võrgustik, mis hõlmab rohkem kui 1700 kooli, kellel on eriline side Saksamaaga. Initsiatiivi „Koolid – tuleviku partnerid“ (PASCH) kutsus 2008. aasta veebruaris ellu Saksamaa Liitvabariigi Välisministeerium. Seda koordineerib Saksamaa Liitvabariigi Välisministeerium, samuti toetavad seda Saksa Välismaise Koolihariduse Keskus, Goethe Instituut, Saksa Akadeemiline Vahetusteenistus ja Kultuuriministrite Konverentsi Saksa Pedagoogiline Vahetusteenistus.

Viimati muudetud 18.08.2023