Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Spetsialistid

Nimi                         Ametikoht               E-post                                                  Telefon
Ülle Maal juhiabi ulle.maal[ät]oismae.edu.ee  6510800
Kaja Turmen sotsiaalpedagoog,
HEV õppe koordinaator     
kaja.turmen[ät]oismae.edu.ee  6510807
Mai Veier koolipsühholoog mai.veier[ät]oismae.edu.ee  6510808, 53497460
Liia Peganova eripedagoog liia.peganova[ät]oismae.edu.ee
Anne Aug abiõpetaja anne.aug[ät]oismae.edu.ee 
Reet Kink abiõpetaja reet.kink[ät]oismae.edu.ee
Katariina Linde haridustehnoloog katariina.linde[ät]oismae.edu.ee   6510809
Sirje Kütisaar raamatukoguhoidja sirje.kutisaar[ät]oismae.edu.ee  6510816
Anita Vaher raamatukoguhoidja anita.vaher[ät]oismae.edu.ee 6510816

Viimati muudetud 20.09.2021