Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside spordimängud 2022/23

Haabersti linnaosa koolide 3.-5. klasside ja 6.-7. klasside spordimängude  esimene ala oli murdmaa teatejooks ümber Õismäe tiigi.
Osalesid Tallinna Järveotsa Gümnaasium, Tallinna Õismäe Gümnaasium, Rocca al Mare Kool, Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Tallinna Õismäe Vene Lütseum ja Haabersti Vene Gümnaasium
Läbida tuli kaks tiigiringi, esimese ringi jooksid teatevahetustega 4 tüdrukut ja teise ringi 4 poissi, kõikide distantside pikkuseks on ca 160m.
Võistlust alustasid 3. klasside võistkonnad, võitis Rocca al Mare Kool, II koha saavutas Õismäe Vene Lütseum ja III koha Õismäe Gümnaasiumi võistkond (fotol).
Järgmisena võistlesid 4. klasside võistkonnad, I koha saavutas Järveotsa Gümnaasium, Õismäe Gümnaasiumi õpilased said 5. koha. 5. kassidest võitis Rocca al Mare Kool, Õismäe Gümnaasium sai 6. koha.
6.-7. klasside koondvõistkondadest oli parim Rocca al Mare Kool, Õismäe Gümnaasiumi võistkond tuli 4. kohale.

Järgmisena toimuvad novembris kombineeritud teatevõistlused.