Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Õismäe tee 30-44 hooviala koosloome töötuba (Mai 2024)

Õismäe tee 30-44 hooviala koosloome töötuba (Mai 2024)

 29. mail kell 17.30 toimub koosloome töötuba Haabersti Linnaosa Valitsuse saalis, aadressil Ehitajate tee 109A, 13514 Tallinn.
Koosloome töötoa eesmärk on kutsuda kokku hoovi kasutavad inimesed ning kaardistada ära nende murekohad, ideed ja mõtted hoovi kohta. 
oismaehoov.png


Miks üritust tehakse?

Ürituse eesmärk on anda sisendit Õismäe tee 30-44 hooviala rekonstrueerimise projekti algatamiseks. Koosloome töötuba on võimalus juba projekti varajases staadiumis kaasata hoovialaga seotud kodanikud selleks, et tulevikus oleks rekonstrueerimise projekt vastutulelik kohalike soovidele ning ideedele. Üritus annab võimaluse kogukonnaga tutvumiseks ning vabaks avalikuks aruteluks. 

Kuidas üritus välja näeb?

Üritusel on kavas loomingulised, varieeruvad ning kerged tegevused, et saada hooviala kohta sisendit erinevate teemade kohta. Põhiliseks formaadiks on maailmakohvik, kus laudkondade kaupa pannakse kirja mõtted teemade kohta, mida hooviala kohta arutleda võib. Oodata võib nii individuaalseid kui ka grupis töötamise ülesandeid. Ükski mõte või idee pole halb seega ootame osalema!
 

Kes osalevad üritusel?

Ürituslele on eriti oodatud osalema Õismäe tee 30-44 elanikud ning hooviala kasutajad, aga üritus on avatud kõigile. Üritusel võivad osaleda ka lapsed. Samuti osalevad üritusel Tallinna linna esindajad, kes aitavad mõtestada probleemi või ideid ning samuti vajadusel vastata projekti kohta käivatele küsimustele. Ürituse korraldab Keskkonna- ja Kommunaalamet koostöös Haabersti Linnaosa Valitsusega.

Palume oma osalemisest meile teada anda täites registreerimisvormi. Nii saame aru kui palju osalejaid on oodata.
 
Kui te ei jõua avalikule üritusele, siis on võimalik oma mõtted hooviala kohta kirja panna ka tagasiside vormi, mis on samuti leitav allpool.

Õismäe tee 30-44 tagasiside vorm

Vorm avatud alates 21.05.2024 kuni 05.06.2024.


 

Viimati muudetud 30.05.2024