Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tunniplaan

Tunniplaan

Esmaspäev

 

esmaspäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00       kullo kullo kullo
10.00       kullo kullo kullo
11.00       kullo kullo kullo
12.00       kullo kullo kullo
13.00            
14.00      nord      
15.00      nord meduus meduus meduus
16.00      nord   palusalu audentes
17.00      nord  meduus meduus audentes
18.00      nord  aqua audentes audentes
19.00      nord  aqua aquway veesport
20.00  aeroobika  aeroobika  aeroobika     aqua
21.00            

 

 

Teisipäev

 

teisipäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00          21cc  21cc
08.00            
09.00            
10.00 aeroobika aeroobika aeroobika      
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            
15.00            
16.00        nord  dünamo  
17.00      aqua  nord  palusalu  palusalu
18.00        nord  palusalu  palusalu
19.00      aqua  aqua  aquaway  veesport
20.00      aqua  aqua    
21.00            

 

 

Kolmapäev

 

kolmapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00         seve seve
09.00       kullo kullo kullo
10.00       kullo kullo kullo
11.00       kullo kullo kullo
12.00       kullo kullo kullo
13.00            
14.00      nord      
15.00      nord  meduus  meduus  meduus
16.00      nord      audentes
17.00      nord  meduus  meduus   audentes 
18.00      nord  aquaway  audentes  audentes
19.00      ujume koos    aquaway  veesport
20.00 aeroobika aeroobika aeroobika      
21.00            

 

 

Neljapäev

 

neljapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00          21cc  21cc
08.00            
09.00            
10.00 aeroobika aeroobika aeroobika      
11.00            
12.00            
13.00            
14.00            
15.00            
16.00            aqua
17.00        aqua palusalu palusalu
18.00      aqua  aqua palusalu palusalu
19.00      aqua  aqua  veesport  veesport
20.00      aqua  veesport  veesport veesport
21.00           

 

 

Reede

 

reede 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
07.00            
08.00            
09.00       kullo kullo kullo
10.00       kullo kullo kullo
11.00       kullo kullo kullo
12.00       kullo kullo kullo
13.00            
14.00        nord    
15.00        nord    
16.00        nord    audentes
17.00        nord  meduus  audentes
18.00        aqua  nord  audentes
19.00      aqua  aquaway  nord  veesport
20.00      aqua  agua fc fc
21.00            

 

 

Laupäev

 

laupäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
09.00            
10.00      aqua  dünamo    
11.00      aqua  dünamo    

12.00

           
13.00            
14.00            
15.00            
16.00            
17.00            edudoo
18.00            edudoo
19.00            edudoo
20.00            
21.00            
             

 

 

Pühapäev

 

pühapäev 1 rada 2 rada 3 rada 4 rada 5 rada 6 rada
09.00            
10.00            
11.00          e.v.p.l  e.v.p.l
12.00            
13.00            
14.00            
15.00            edudoo
16.00            edudoo
17.00            edudoo
18.00          veesport  veesport
19.00          veesport  veesport
20.00          veesport  veesport
21.00            

 

 



Vesiaeroobika 10x ja kuupiletitega tuleb registreeruda ujula kassas 15 min. enne algust, edasi müüakse üksikpileteid. Eelregistreerimist tundidsse ei toimu.
VESIAEROOBIKA TUNNID: E ja K 20:00; T ja N 10:00  

  VÄIKE BASSEIN

E 

17:00-19:00 

17:00-18:00

K 17:00-20:00
N 17:00-18:00

R

17:00-19:00

L 10:00-13:00

Viimati muudetud 26.01.2024