Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Taotlemine

Taotlemine

Eluruumi üürile taotlemiseks palume esitada:

  • taotlusvorm,
  • isikuandmete töötlemise teavitus,
  • tööandja tõend, millel on märgitud taotleja ametinimetus ja töökoormus.

Dokumendid saada Tallinna Linnavaraametile meiliaadressile [email protected]

Vormid 

Lae alla taotlusvorm. Vaata näidist. Taotluse digiallkirjastavad taotleja ja kõik taotlejaga koos ühist eluruumi kasutada soovivad täisealised isikud.

Lae alla isikuandmete töötlemise teavitus. Isikuandmete töötlemise teavitus peab kajastama andmeid taotleja ja temaga koos ühist eluruumi kasutada soovivate isikute, nii alaealiste kui ka täisealiste, kohta. Isikuandmete töötlemise teavituse digiallkirjastavad taotleja ja temaga koos ühist eluruumi saada soovivad täisealised isikud.

Taotluse läbivaatamine

Eluasemekomisjoni sekretär kontrollib taotleja esitatud andmete õigsust ja taotleja vastavust nõuetele ning edastab nõuetekohase taotluse eluasemekomisjonile ühe kuu jooksul selle saamisest.

Eluasemekomisjon otsustab taotleja eluruumi üürimist taotleva isikuna arvele võtmise või sellest keeldumise ühe kuu jooksul pärast seda, kui eluasemekomisjoni sekretär on eluasemekomisjonile esitanud taotluse ja sellele lisatavad dokumendid.

Võta ühendust

Küsimuste korral pöörduda Õpetajate Kodu eluasemekomisjoni sekretäri Tiina Sori (6404511, [email protected]) poole.

Teadmiseks taotlejale

Eluruumi üürimist taotleva isikuna arvele võetud taotleja on kohustatud Õpetajate Kodu eluasemekomisjonile Tallinna Linnavaraameti kaudu teatama viivitamatult:

  • töösuhte lõppemisest Tallinna linnas asuvas koolieelses lasteasutuses, põhikoolis, gümnaasiumis, huvikoolis või kutseõppeasutuses;
  • Harju maakonnas asuva eluruumi või eluruumi kasutamise õigust andva hooneühistu liikmesuse omandamisest;
  • isiku- ja kontaktandmete muutumisest. 

Igal aastal hiljemalt 1. septembriks tuleb esitada kirjalikus või elektroonilises vormis kinnitus selle kohta, et ta vastab jätkuvalt eluruumi üürimist taotlevale isikule esitatud nõuetele.

Viimati muudetud 26.04.2022