Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Õpime igal pool

Õpime igal pool

 logo.png

Lasteaed Pääsupesa sai toetust projekti „Õpime igal pool“ elluviimiseks Sihtasutuselt Innove „Alushariduse parimate praktikate jagamise õpiüritus“ raames.

Projekti periood on 27.02.2017 kuni 30.06.2017.

Projekti toetas SA Innove tegevuse „Koolimeeskondade ühine õppimine haridusuuenduste rakendumiseks“ raames ja tegevuse „Õpetajate ja koolijuhtide professionaalse arengu toetamine“ elluviimiseks.

Projekti eesmärk on tihe koolimeeskondade koostöö ja ühine õppimine, kus ühise õppimise kultuur saab osaks haridusasutuste organisatsioonikultuurist. Organisatsioonides rakendatakse kaasava hariduse põhimõtteid ja  kohalike kogukondade teadlikkus haridusvaldkonna suundumustest ja valikutest on suurem.

Projekti käigus toimub õppevisiit Virumaa lasteaedadesse, sisekoolitus, koolitus-seminar ja ühise õppimise käigus omandatud teadmiste ja kogemuste kasutamine igapäevatöös. Projekti käigus loodud materjalide jagamiseks luuakse ühine veebiruum.

Projektis osalevad Lasteaia Pääsupesa ja Põhja-Tallinna teiste haridusasutuste töötajad, KOV, hoolekogu, õppejõudude ja haridusametnike esindajad.

Viimati muudetud 23.06.2022