Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Õppe- ja kasvatustööst

Õppe- ja kasvatustööst

Õppe- ja kasvatustegevuse eesmärk lasteaias Pääsupesa on  toetada süstematiseeritud teadmiste, oskuste, arusaamade ja tõekspidamiste kujunemist, et laps omandaks võime orienteeruda ja otsustada erinevates situatsioonides.

Asukohast tulenevalt on lasteaia Pääsupesa lastel suurepärane võimalus viibida palju värskes õhus – viia õppe- ja kasvatustegevust läbi vabas looduses – metsas ning mere ääres.

Laste silmaringi arendamiseks, tundemaailma ja ilumeele rikastamiseks ning eetiliste tõekspidamiste väärtustamiseks külastab kord-kaks kuus lasteaeda teater.

Vanemate soovil on lastel võimalik osaleda  jalgpalli- ja liikumistreeningutes, lauluringis, teadusringis, kunstiringis, õppida inglise keelt ning tantsida poptantsu (huvitegevus on tasuline).

Lasteaias toimuvad mitmesugused traditsioonilised üritused ja peod (laulupäevad, rahvakalendri tähtpäevade tähistamine, ekskursioonid, piknikud), mis annavad võimaluse lastele ning nende peredele aktiivseks osavõtuks. Lasteaial on oma logo, mis on ka lasteaia lipul. Ühiseid traditsioone soodustab ka lasteaed Pääsupesa laul, mille kirjutas sama lasteaia muusikaõpetaja Sirje Randmäe ja mis on plaadistatud 2001.

 

 

Viimati muudetud 21.02.2024