Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sikupilli asumi haridusasutuste selts

Sikupilli asumi haridusasutuste selts

Visioon: Ühendada inimesi ühtseks ja hoolivaks kogukonnaks

Idee Sikupilli asumi haridusasutuste seltsi loomiseks tekkis 2017. aasta kevadel. Sikupilli lasteaed korraldab igal kevadel kogukondlikku taaskasutuspäeva ja kutsub töötubasid läbi viima ja kaasa lööma ka lähiümbruse lasteaedade ja koolide lapsi, õpetajaid ning naabreid. Kogukonda väärtustades on meie jaoks naabritega suhtlemine hea tava. Seetõttu leidsime, et kogukonnatunne väärib suurendamist ja meie ühisosa võiks olla laiapõhjalisem kui üks üritus aastas: tihedamas koostöös on võimalik lähemalt tutvuda, pakkuda lisaväärtusi ja -tegevusi, tegutsedes üksteist inspireerida ning ühises olemises õppida nii mõndagi huvitavat. Koos saame arendada kultuurielu, suhtlust ja otsida lahendusi kohalikele probleemidele.

Seltsi liikmed: Tallinna Asunduse, Kivimurru, Pae, Pallasti, Sikupilli, Ülemiste lasteaiad, Tallina Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Pae Gümnaasium.

Seltsi tegevused: loovtööde näitused, talgud, laadad, tuluüritused, taaskasutuspäevad, meelelahutusüritused, kogemustega vahetamise töötoad.

Aastal 2018 saime esikoha konkurssil "Tallinn tänab ja tunnustab" koostööprojektiga "Koostöös peitub jõud!".

RÄNDNÄITUSEDTAASKASUTUSPÄEVAD

 

ÜHISKOOLITUSED


MEELELAHUTUS JA RÕÕM

Viimati muudetud 21.02.2024