Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Paekaare Lasteaia õpetajad

Tallinna Paekaare Lasteaia õpetajad

Katrin Karu - katrin.karu(ät)paekaarela.edu.ee

Maria Krivorukova - maria.krivorukova(ät)paekaarela.edu.ee

Aire Jauk - aire.jauk(ät)paekaarela.edu.ee

Evelin Oiso - evelin.oiso(ät)paekaarela.edu.ee

Piret Kollo - piret.kollo(ät)paekaarela.edu.ee 

Meida Kaevand - meida.kaevand(ät)paekaarela.edu.ee

Ruth Jürine - ruth.jurine(ät)paekaarela.edu.ee

Kristina Guštšuk - kristina.gustsuk(ät)paekaarela.edu.ee

Agnes Maasik - agnes.maasik(ät)paekaarela.edu.ee

Ülle Ööbik - ulle.oobik(ät)paekaarela.edu.ee

Sirjeli Tombak - sirjeli.tombak(ät)paekaarela.edu.ee

Maria Õunpuu - maria.ounpuu(ät)paekaarela.edu.ee

Nadia Karakulova - nadia.karakulova(ät)paekaarela.edu.ee

Ülle Vooglaid - ylle.vooglaid(ät)paekaarela.edu.ee


Marina Prigortšenko - marina.prigortsenko(ät)paekaarela.edu.ee

Irina Balõbina - irina.balobina(ät)paekaarela.edu.ee

Irina Kokurina - irina.kokurina(ät)paekaarela.edu.ee 

Jelena Rõbalko - jelena.robalko(ät)paekaarela.edu.ee

Tiina Oppi - tiina.oppi(ät)paekaarela.edu.ee

Maiju Leetmaa - maiju.leetmaa(ät)paekaarela.edu.ee

Ulvi Jürgenson - ulvi.jurgenson(ät)paekaarela.edu.ee

Gerri-Grete Dello - gerri-grete.dello(ät)paekaarela.edu.ee

Liana Šehali - liana.sehali(ät)paekaarela.edu.ee

Yordanka Kitter - rühmaõpetaja yordanka.kitter(ät)paekaarela.edu.ee

Maria Letunova - ujumisõpetaja maria.letunova(ät)paekaarela.edu.ee

Liina Kask - logopeed (eesti keel) liina.kask(ät)paekaarela.edu.ee

Marina Tatarintseva - logopeed (vene keel) marina.tatarintseva(ät)paekaarela.edu.ee

Tuuliki Reintam - muusikaõpetaja (eesti õppekeel) tuuliki.reintam(ät)paekaarela.edu.ee

Nelli Bulkina - muusikaõpetaja (vene õppekeel) nelli.bulkina(ät)paekaarela.edu.ee

Külli Remsu - eesti keele õpetaja [email protected]


NB! Turvalisuse huvides on õpetajate e-mailidel @ märk asendatud märkega (ät). 






Lasteaia lehekülge haldab:

Kati Tiryaki, direktori asetäitja majanduse alal

e-post: kati.tiryaki(ät)paekaarela.edu.ee

 

Viimati muudetud 21.02.2024