Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Paekaare Lasteaia õpetajad

Maie Tamme maie.tamme(ät)paekaarela.edu.ee 

Ülle Kanemägi Ulle.Kanemagi(ät)paekaarela.edu.ee

Piret Rull Piret.Rull(ät)paekaarela.eu.ee

Aire Jauk Aire.Jauk(ät)paekaarela.edu.ee

Piret Kollo piret.kollo(ät)paekaarela.edu.ee 

Meida Kaevand Meida.Kaevand(ät)paekaarela.edu.ee

Ruth Jürine ruth.jurine(ät)paekaarela.edu.ee

Kristina Guštšuk kristina.gustsuk(ät)paekaarela.edu.ee

Agnes Maasik agnes.maasik(ät)paekaarela.edu.ee

Ülle Ööbik ulle.oobik(ät)paekaarela.edu.ee

Sirjeli Tombak sirjeli.tombak(ät)paekaarela.edu.ee

Maria Õunpuu maria.ounpuu(ät)paekaarela.edu.ee

Nadia Karakulova Nadia.Karakulova(ät)paekaarela.edu.ee

Inga Simson inga.simson(ät)paekaarela.edu.ee

Marina Prigortšenko Marina.prigortsenko(ät)paekaarela.edu.ee

Zoja Stepanova Zoja.Stepanova(ät)paekaarela.edu.ee

Irina Kokurina Irina.Kokurina(ät)paekaarela.edu.ee 

Julia Viru-Seppago Julia.Viru-Seppago(ät)paekaarela.edu.ee

Marju Mägi marju.magi(ät)paekaarela.edu.ee

Maiju Leetmaa maiju.leetmaa(ät)paekaarela.edu.ee

Ele Valge Ele.Valge(ät)paekaarela.edu.ee

Kairit Sööt kairit.soot(ät)paekaarela.edu.ee

Irina Balõbina Irina.Balobina(ät)paekaarela.edu.ee

Yordanka Kitter Yordanka.Kitter(ät)paekaarela.edu.ee

Erika Kappet - liikumisõpetaja 

Igor Filin - ujumisõpetaja Igor.Filin(ät)paekaarela.edu.ee

Liina Kask - logopeed (eesti keel) liinaliinakask(ät)gmail.com

Marina Tatarintseva (vene keel) marina.tatarintseva(ät)paekaarela.edu.ee

Tuuliki Reintam - muusikaõpetaja tuuliki.reintam(ät)paekaarela.edu.ee

Külli Remsu - eesti keele õpetaja


NB! Turvalisuse huvides on õpetajate e-mailidel @ märk asendatud märkega (ät). 






Lasteaia lehekülge haldab:

Kati Tiryaki, direktori asetäitja majanduse alal

e-post: kati.tiryaki@paekaarela.edu.ee

Viimati muudetud 11.05.2022