Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Eeskujuliikumine "Valge Õhupall"

Eeskujuliikumise eesmärk on koondada erinevate organisatsioonide pikaajalise mõjuga väärtuspõhised tegevused, mis on suunatud tervema ja turvalisema tulevikku kujundamisele ühtseks tervikuks.

Väärtustada teadlikult eeskujuks olemist ning sellega kaasnevat vastutust turvalisema elukeskkonna kujundamisel. Tallinna Päikesejänku Lasteaed sai kutse liituda eeskujuliikumisega „Valge Õhupall“ ja eile andsime enda lubaduse: „AGA MINA tahan ka osaleda!“. 

Meie usume, et mitte keegi ei ole liiga väike ega tühine, et algatada muutusi. Meie oma lasteaias tahame tekitada nii lastes kui täiskasvanutes tunde, et igaüks saab ja peakski ühiskondlikes teemades kaasa rääkida ja viia ellu muutusi, me ei jää ootama, vaid meie ise loomegi ühiskonna, kus me elame, seda, mis meie ümber toimub märgates abivajajaid osaleme heategevuslikes kampaaniates. Me kaasame, julgustame lapsi ja kogukonda, sest soovime ärgitada dialoogi ja mitte ainult - teha ära nt toiduainete kogumine Toidupangale, Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks heategevusliku laada korraldamine, Vapruse kastikeste täitmine, vanadekodudele heasoovlikud kaardid, kasside varjupaigale esemete ja söögi kogumine jne. Meie jaoks on oluline, et tänased väikesed päikesejänkud saavad kaasa rääkida, välja pakkuda ideid, mõelda ja tegutseda proaktiivselt. kaasata neid ühiskonna tegemistesse. Kui inimene tunneb, et tema ongi ühiskonna looja, siis on ta motiveeritud panustama ja looma sõbralikumat maailma enda ümber.

https://uudised.tv3.ee/uudised/seitsmesed-uudised/uudis/2022/05/11/eeskujuliikumine-valge-ohupall-jagas-tunnustusi/

https://valgeohupall.ee/